• Informacje na temat:

  kwaśniewska na ślubie oli kwaśniewskiej

Artykuły na temat: kwaśniewska na ślubie oli kwaśniewskiej
 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spełnią marzenie rodziców o byciu dziadkami?

  Ola Kwaśniewska (36 l.) i Kuba Badach (41 l.) niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. Są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale – jak czytamy w jednym z tygodników – pozostaje uczucie pewnego niespełnienia. Jak odnoszą się do tego ich najbliżsi? Gazeta cytuje rzekome słowa Aleksandra Kwaśniewskiego (62 l.).

 • Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach: tego o ich małżeństwie nie wie prawie nikt

  Dla Aleksandry Kwaśniewskiej (35 l.) sprawy wiary nie były najważniejsze, dopóki nie spotkała swojego przyszłego męża. Kuba Badach (40 l.) jako osoba religijna zmienił jej myślenie i podejście do wielu spraw.

 • Kto pojawi się na ślubie Kwaśniewskiej?

  Ślub Oli Kwaśniewskiej (31 l.)i Kuby Badacha (36 l.) zbliża się wielkimi krokami! Kto będzie z nimi w tym wyjątkowym dniu?

 • Ola Kwaśniewska przed nowym wyzwaniem! W końcu sprawdzi się w roli mamy!

  .... Wśród uczestniczek imprezy nie mogło zabraknąć Aleksandry Kwaśniewskiej (35 l.). Obie panie zrobiły sobie zdjęcie wśród sterty prezentów i kolorowych balonów.  Jak dowiedział się tygodnik "Dobry Tydzień(...) przeprowadziła córka byłego prezydenta.  Okazało się, że wiele je łączy. Kiedy Ola podejmowała decyzję o ślubie, przyjaciółka cieszyła się jej szczęściem. Małżeństwo to dla piosenkarki zwieńczenie miłości...

 • Narzeczony Kwaśniewskiej jest "księciem kefirów"!

  Kuba Badach swojego przyszłego teścia po raz pierwszy spotkał, gdy miał... dziesięć lat. Tylko SHOW dotarł do nieznanych faktów z życia przyszłego męża Oli Kwaśniewskiej.

 • Kwaśniewska: Pieniądze nadal nie wpłynęły!

  Znajomi Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha nie spieszą się z wpłatą...

 • Kwaśniewska i Badach spędzą Sylwestra osobno

  Od ich ślubu minęły dopiero trzy miesiące, ale tabloidy już uparcie szukają dowodów na kryzys w związku Oli Kwaśniewskiej (31 l.) i Kuby Badacha (36 l.). Wszystko przez to, że zarówno wokalista jak(...) zasypywany propozycjami występów. Wie, że musi wykorzystać swoje pięć minut. Kwaśniewska będzie się musiała w tym czasie zadowolić towarzystwem przyjaciół, z którymi będzie się bawić w stolicy.

 • Kwaśniewska nie chce ślubu

  Mimo że Ola Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki są od dwóch miesięcy narzeczonymi, nie myślą jeszcze o ślubie. Oli najbardziej zależy teraz na rozwijaniu kariery zawodowej.

 • Kwaśniewska wychodzi za mąż

  Jak udało się dowiedzieć jednemu z magazynów, trwają przygotowania do ślubu Oli Kwaśniewskiej z Wojtkiem Szuchnickim.

 • Kwaśniewska nie chciała mieć dzieci

  Rozpoczęły się spekulacje dotyczące przyczyn rozpadu związku Oli Kwaśniewskiej i Wojtka Szuchnickiego . Jeden z brukowców donosi, że Kwaśniewska przestraszyła się planów narzeczonego, który zamierzał ustatkować się i założyć rodzinę.

Wideo na temat: kwaśniewska na ślubie oli kwaśniewskiej
 • Po ślubie

  Małe, czeskie miasteczko wypełnia się dźwiękiem dzwonów kościelnych. Tereza ma na sobie piękną, białą suknię. Radim w dobrze skrojonym garniturze wygląda jak książę z bajki. Lato jest w pełni. Wszystko zapowiada, że młodą parę czeka najszczęśliwszy dzień w życiu. Wreszcie mają to z głowy - wzdycha siostra panny młodej. W odpowiedzi słyszy jednak: Przecież dopiero teraz się zacznie. Wraz z tymi słowami w słoneczny dzień wkrada się cień. W relacjach między bohaterami długo oczekiwanej ceremonii...

 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij