• Informacje na temat:

  kwaśniewska w małej czarnej

Artykuły na temat: kwaśniewska w małej czarnej
 • Jolanta Kwaśniewska: Ola teraz zajmuje się pisaniem

  Naczelna celebrytka kraju Ola Kwaśniewska (33 l.) zniknęła z mediów. Jej mama Jolanta uspokaja jednak, że u córki wszystko w porządku: Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej!

 • Kwaśniewska w "Małej czarnej"

  Aleksandra Kwaśniewska kontynuuje swoją dziennikarką karierę w mediach. Już dzisiaj córka byłego prezydenta Polski zadebiutuje przed kamerami telewizyjnej Czwórki, gdzie będzie prowadzić program dla kobiet.

 • Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Piotr Najsztub i Paweł Królikowski zostali nowymi współprowadzącymi "małej Czarnej". Gospodynią programu o relacjach damsko-męskich pozostaje Katarzyna Montgomery.

 • Nowy sezon "małej Czarnej"

  13 lutego na antenę Czwórki powraca "mała Czarna" - z nowymi odcinkami, w odświeżonej formule i o zupełnie nowej porze: teraz premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00.

 • Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  Szymon Majewski będzie niebawem gościem "małej Czarnej". Popularny dziennikarz opowie między innymi o tym, dlaczego oficjalnie może oglądać się za innymi kobietami i jakie tajemnice kryją damskie torebki.

 • Grabowski jesienią w Czwórce

  W jesiennej ramówce Czwórki pojawią się m.in. "Kroniki Andrzeja Grabowskiego z Alwernii", amerykański program "Ryzykanci" oraz nowe odcinki "małej Czarnej".

 • "mała Czarna" wraca po wakacjach

  Od 4 września na antenę telewizyjnej Czwórki wraca kobiecy program "mała Czarna". W tym sezonie nowością będą konkursy dla widzów oraz większa interaktywność.

Wideo na temat: kwaśniewska w małej czarnej
 • Czarne słońce

  Historia miłości i zemsty autora "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" i "Persona Non Grata". "Czarne słońce", oparte na sztuce Rocco Familiariego, inspirowane jest autentycznymi wydarzeniami, które rozegrały się dwadzieścia lat temu. Agata i Manfredi to zakochani w sobie młodzi ludzie. Ich szczęście zostaje jednak brutalnie przerwane - mężczyzna ginie. Gdy Agata wychodzi z szoku, rodzi się w niej pragnienie odnalezienia mordercy i chęć zemsty. Nie wierzy w system...

 • Pewnego razu na dzikim wschodzie

  Pierwszy kurdyjski western. Bohater wojenny, Baran, stacjonuje w małej miejscowości na granicy Iraku i Turcji, gdzie panuje bezprawie i korupcja.

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.