• Informacje na temat:

  kwaśniewskiej program

Artykuły na temat: kwaśniewskiej program
 • Kasia Tusk będzie miała program w telewizji!?

  Czyżby Kasia Tusk (27 l.) pozazdrościła medialnej kariery Oli Kwaśniewskiej?

 • "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  "Fakt" ujawnia zarobki wokalisty Kuby Badacha. Mąż Oli Kwaśniewskiej został zaproszony w roli eksperta do programu "X Factor".

 • Nie chcą więcej Oli Kwaśniewskiej

  Córka byłego prezydenta nie ma ostatnio dobrej passy. Mimo że regularnie bywa na salonach i przyjaźni się z kim trzeba, na nadmiar propozycji nie narzeka. Odkąd z ramówki TVN Style zniknął jej prowadzony w duecie z rodzicielką program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatas", sytuacja zrobiła się podobno jeszcze bardziej dramatyczna, a jej telefon zamilkł na dobre. Jak donosi magazyn "Gwiazdy...

 • Telewizja nie chce Kwaśniewskiej?

  Telewizja TVN Style nie ma zamiaru przedłużać Jolancie Kwaśniewskiej kontraktu na prowadzenie programu "Lekcja stylu". Czyżby stacja nie była zadowolona z prowadzącej?

 • Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej! Szokujące!

  Wczoraj jedna z gazet opublikowała informację, że menedżerka Małgorzata Herde "ukradła" swojej podopiecznej, Oli Kwaśniewskiej ćwierć miliona złotych. Cała sprawa bulwersuje, ale i zaskakuje. Skąd bowiem prezydencka córka ma aż tyle pieniędzy?

 • Nowa pasja Kwaśniewskiej

  Aleksandra Kwaśniewska (27 l.) ma nową pasję. Córka prezydenta ukończyła właśnie kurs projektowania wnętrz w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

 • Nowa praca Oli Kwaśniewskiej

  Poprowadzi program w radiu poświęcony kulturze. Czy Ola na pewno kojarzy się z kulturą?

 • Gordon Haskell już w Polsce

  Brytyjski muzyk Gordon Haskell przyleciał w czwartek, 4 grudnia, do Polski. W piątek, 6 grudnia, będzie gościem Jolanty Kwaśniewskiej i gwiazdą koncertu w Pałacu Prezydenckim. Całe wydarzenie zostanie pokazane w Programie 2 TVP.

 • Nowy apartament Oli Kwaśniewskiej

  ...niedaleko rodziców Oli, na pierwszym piętrze ekskluzywnego bloku mieszczącego się na warszawskim Wilanowie" - mówi gazecie "Świat&Ludzie" znajomy Kwaśniewskiej. "Ola odebrała już klucze i planuje(...). Chłopak Oli kończy obecnie dziennikarskie studia podyplomowe w Warszawie. Od niedawna Kwaśniewska prowadzi program w jednej z rozgłośni radio wych poświęcony kulturze.

 • Stylowa jesień

  W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia w Warszawie, w gronie znanych już prowadzących - Jolanty Kwaśniewskiej, Pauliny Młynarskiej-Moritz i debiutujących na antenie tej stacji - Doroty Welleman i Weronika Marczuk- Pazury, TVN Style zaprezentowała swoją nową, jesienną ramówkę.

Wideo na temat: kwaśniewskiej program
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...