• Informacje na temat:

  kwestia prywatności

Artykuły na temat: kwestia prywatności
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula nie sprzedadzą prywatności?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) nie zamierza sprzedawać prywatności. Jej mąż, Kamil Kula (27 l.), jest tego samego zdania. Do tej pory nawet nie potwierdzili oficjalnie, że zostaną rodzicami.

 • Gwyneth Paltrow i Chris Martin: Jednak rozwód

  Gwyneth Paltrow i Chris Martin oficjalnie się rozwodzą. 42-letnia aktorka i 38-letni muzyk ogłosili separację w marcu 2014 roku. Byli uznawani byli za wzorową parę.

 • Joanna Brodzik gani polskich rodziców! "Często niefrasobliwie..."

  Joanna Brodzik (45 l.) twierdzi, że Polacy powinni się nauczyć funkcjonowania w sieci i bronić swojego prawa do prywatności. Gwiazda podkreśla, że wiedzę tę dorośli powinni przekazywać dzieciom na równi z normami moralnymi i zasadami zachowania.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Marcin Prokop obiecał córce, że rodzina się powiększy. Słowa dotrzymał

  Marcin Prokop (39 l.) do niedawna o prywatności nie mówił zbyt wiele. Dopiero teraz to się zmieniło. Dowiadujemy się, jak wygląda jego relacja z żoną i córką. Na jaw wychodzą też inne fakty z jego życia.

 • "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  10 października na ekrany kin wejdą "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, inspirująca historia prof. Zbigniewa Religi, który dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Film opowiada historię człowieka, który poświęcił całe życie, aby stać się najlepszym z lekarzy. Magdalena Czerwińska, filmowa żona profesora Religi, opowiedziała, jak przebiegała praca na planie.

 • Anna Mucha wydała oświadczenie i ucięła spekulacje!

  ...opublikowała oświadczenie.  "Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestią(...) sali sądowej z przyjemnością wytłumaczy gdzie są granice prywatności i etycznego zachowania" - postawiła sprawę jasno. *** Zobacz więcej materiałów:

 • 'Rozmowa" jako serial telewizyjny

  Scenarzysta "Podejrzanych" - Christopher McQuarrie wspólnie z autorem "Kompanii braci" - Erikiem Jendresenen pracują nad seriale m telewizyjnym opartym na słynnej "Rozmowie" Francisa Forda Coppoli.

 • Marcelina Zawadzka: Bliscy już akceptują jej ukochanego!

  ...się okazuje, lody zostały już przełamane. - Marcelina przedstawiła go swej rodzinie. Nie chcąc naruszać ich prywatności, mogę powiedzieć tylko tyle, że Mikołaj został zaakceptowany - dowiedział się(...) - powiedział nasz informator. Mimo tego kwestia wspólnego zamieszkania zeszła teraz na dalszy plan. Dlaczego? Jest środek lata, więc gwiazdę "Pytania na śniadanie" i jej nowego ukochanego bez reszty...

 • Madonna się rozwodzi!

  To już pewne! Rzecznik prasowa Madonny potwierdziła rozwód piosenkarki i reżysera Guy'a Ritchie.

Wideo na temat: kwestia prywatności
 • Zień: Nie potrzebuję już sprzedawać prywatności

  Maciej Zień uważa, że jest na takim etapie swojego życia, że – poza kwestiami ściśle zawodowymi - nie potrzebuje rozgłosu wokół swojej osoby. Po co zatem wydał autobiografię, w której zdradza wiele(...) sprzedawać swojej prywatności, bo... nie musi. Czyżby?