• Informacje na temat:

  kwiatek

Artykuły na temat: kwiatek
Zdjęcia na temat: kwiatek
Wideo na temat: kwiatek
 • Wiesia Kwiatek: dementuję tę informację

  Tuż po pierwszym odcinku "Sanatorium" w sieci pojawiła się informacja, że Wiesława Kwiatek ma partnera, do tego jest aktorką. W rozmowie z naszym reporterem odniosła się do tych informacji. "Dementuję. Produkcja była poinformowana, że jestem aktorką, ale amatorką. Epizody grałam. Do programu przeszłam casting. Rozstałam się z partnerem" - mówi Wiesia Kwiatek.

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Wiesia Kwiatek: To jest smutna sprawa

  Otwarta, uśmiechnięta. Dzięki tym cechom udało jej się w programie nawiązać nowe przyjaźnie. Tę ze zmarłym Cezarym wspomina niemal ze łzami w oczach. "To jest smutna sprawa, bo Cezary był moim adoratorem i w pewnym sensie ja też zaczęłam darzyć go sympatią. Niestety, odszedł. To jest dla mnie temat bolesny. Tyle z nim przeżyłam, że ciężko mi o tym wspominać" - mówi nam Wiesia Kwiatek.

Dyskusje na temat: kwiatek