• Informacje na temat:

  kwiatowy strój

Artykuły na temat: kwiatowy strój
 • Sukienki dla puszystych – w kreacjach celebrytów

  ...one przez cały rok. Wiosną wystarczy zestawić je z żakietem lub marynarką. Latem możesz nosić je jako samodzielny strój, a podczas chłodnych dni zdecyduj się na uzupełnienie kreacji płaszczem. Zimą(...) który możemy się zdecydować. Czerwono-granatowa krata to wzór, który także jest bardzo chętnie wybierany w rozmiarze XXL. Ciekawą propozycję stanowią także sukienki, zdobione pojedynczymi kwiatowymi...

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka już po ślubie. Szczegóły i zdjęcia!

  Paulina Krupińska (31 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) są już po ślubie! Dobrą nowiną podzieliła się sama modelka. Teraz sieć obiegły zdjęcia pary młodej z ich wielkiego dnia. Możemy na nich podziwiać stroje oraz szerokie uśmiechy zakochanych.

 • Magda Masny: Telewizja mnie wypluła!

  ...bukiety. Pracuje nawet do godziny 19. "Mam piękny strój służbowy: ogrodniczki i kaloszki. Często obserwuję zaskoczenie w oczach klientów, kiedy widzą mnie z łopatą w ręku" – śmieje się. O powrocie do...

 • Oscarowa gala i moda

  Gala wręczenia Oscarów to szczególne miejsce, w którym można się pokazać w najmodniejszej kreacji jednego ze znanych światowych projektantów mody. Prezentowane stroje są jedyne w swoim rodzaju. Pojawiając się na czerwonym dywanie gwiazdy wyznaczają międzynarodowe standardy elegancji i dopisują nowe rozdziały w historii mody.

 • Shakira z efektami

  Na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w RPA wystąpi Shakira z oficjalną piosenką FIFA World Cup "Waka Waka". Wiemy już, co na siebie założy kolumbijska wokalistka.

 • Złote Globy: Olśniewająca Jolie

  Ponadczasowa elegancja, dopasowane gorsety, syrenie treny i szczypta magii dawnego Hollywoodu - tak w skrócie opisać można czerwony dywan podczas niedzielnego wręczenia Złotych Globów. Media oszalały na punkcie Angeliny Jolie i jej pięknej kreacji od Versace.