• Informacje na temat:

  kwiaty pięknie

Artykuły na temat: kwiaty pięknie
 • Piotr Gąsowski zrobił Hannie Śleszyńskiej piękną niespodziankę!

  Hanna Śleszyńska niedawno świętowała swoje 60. urodziny. Jej były partner i ojciec młodszego syna, Piotr Gąsowski (55 l.), zorganizował dla niej z tej okazji przyjęcie-niespodziankę, które przeszło najśmielsze oczekiwania aktorki.

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • Zamiast piłki... kwiat lotosu!

  Przed nami 13. odcinek "To nie koniec świata!", ostatni w sezonie... i kolejne spotkanie Anki z Remikiem. Jak tym razem zakończy się ich rozmowa?

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  Nabożeństwo żałobne w intencji Anny Przybylskiej odprawione zostanie w czwartek, 9 października, w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.

 • Fotografuje, hoduje kwiaty i uwielbia jeść

  ...ukrycia, ze śmiechem odpowiada, że absolutnie nic! Nie wstydzi się nawet tego, że ma dobrą rękę do kwiatów. - Lubię kwiaty. Dostawać - nie, dawać - bardzo, mieć - najbardziej. Sam sobie kupuję kwiaty...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Małgorzata Potocka poprowadziła córkę do ołtarza!

  Małgorzata Potocka (65 l.) czekała na ten moment z utęsknieniem. Poprowadziła do ołtarza Weronikę Ciechowską (32 l.), ubraną w piękną białą suknię, z bukietem białych kwiatów i welonem do samej ziemi.

 • Anna Przybylska: Wpisy do księgi kondolencyjnej

  Po śmierci Anny Przybylskiej wyłożono w Gdyni księgę kondolencyjną. "Spotkało się życie i śmierć. Śmierć zapytała - dlaczego wszyscy cię kochają, a mnie nienawidzą? Życie odpowiedziało: bo ja jestem pięknym kłamstwem, a ty bolesną prawdą" - to jeden z pierwszych wpisów, jaki pojawił się w księdze.

 • Księżna Kate w ogniu krytyki. Za tę sukienkę!

  ...rozgorzała dyskusja na temat ostatniego stroju księżnej. Podczas obchodów Światowych Dni Zdrowia założyła ona zwiewną różową sukienkę w kwiaty i zapewne nie spodziewała się, że wywoła taką burzę(...) młodych kobiet nie marzy o ubieraniu się jak Kate" - napisała. W opozycji stanęła jej koleżanka z redakcji, która zachwyciła się stylizacją księżnej. Jej zdaniem sukienka sprawia, że "Kate wygląda pięknie...

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

Dyskusje na temat: kwiaty pięknie
 • Re: Gwiazdy publikują zdjęcia ze szpitali. Fani podzieleni

  przeszkodą, bym mogła dzielić się z tobą urodą. Ja sekretarką twą i menedżerem, co tam Klinika, ona jest zerem. Po co zabiegi i operacje, my w sekretariacie mamy wakacje, biesiady ciągle, kwiaty, przebrania(...), Kinguś wyglądasz pięknie, z tego wszystkiego serce mi mięknie. O Jaszka, Jaszka, tyżeś mym panem, gdy padnie Klinika, ja ci zostanę. O Jaszka, Jaszka, chyba we wtorek napięty miałeś … spodni rozporek