• Informacje na temat:

  kwiaty w mieszkaniu

Artykuły na temat: kwiaty w mieszkaniu
 • Jarosław Bieniuk sprzedaje apartament, w którym mieszkał z Anną Przybylską?

  ...azylem, zawsze dbała o porządek i świeże kwiaty w wazonie.  - Jarek nic w nim nie zmienił od jej odejścia. Chciał, by był ciepły i przyjazny, tak jak za życia Ani - zdradza w rozmowie z "Na Żywo(...) przyjaźnią się i spotykają, ale gdy tworzyli parę, ona nie potrafiła odnaleźć się w tym mieszkaniu. - Czuła, że nie ma tam dla niej miejsca - podkreśla źródło tygodnika.  Może dlatego Jarek postanowił...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "M jak miłość": Miłość, kwiaty i kłamstwa

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

 • "rodzinka.pl": Wille i apartamenty - cała prawda o mieszkaniach polskich gwiazd!

  ...być zielona sofa, złote detale w salonie, jak i łazience, oraz oczywiście przepiękne marmurowe płytki. W mieszkaniu znajdziemy też dużo zieleni, w postaci kwiatów. Młoda artystka od niedawna...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • "Druga szansa": Nowy facet i nowe mieszkanie Moniki Boreckiej

  W drugim sezonie "Drugiej szansy" w życiu Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) pojawi się nowy, twardy facet - Adam Swensson (w tej roli zobaczymy Bartłomieja Topę) - gotowy na wszystko, by zdobyć jej serce. A ona sama zacznie wszystko od nowa w pięknym apartamencie.

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

 • Marta Kaczyńska (35 l.) w niedzielę rano (10 kwietnia) złożyła kwiaty przy grobie rodziców na Wawelu, później udała się do Warszawy na obchody szóstej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Przed Pałacem(...) przez ostatnie lata" - mówiła Kaczyńska. Podziękowanie dla Andrzeja Dudy było wyjątkowo czułe. Na obchodach zabrakło Agaty Dudy, która w krakowskim mieszkaniu walczy z... "przeziębieniem".

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

Zdjęcia na temat: kwiaty w mieszkaniu
Wideo na temat: kwiaty w mieszkaniu
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2735

  Marek wziął się w garść i wraca do pracy. Dębkom tłumaczy, że to wpływ rozmowy z Danką. Wieczorem przychodzi z kwiatami do byłej żony, żeby jej podziękować. Jest mocno zawiedziony, gdy stojąc pod drzwiami mieszkania słyszy dochodzący stamtąd męski głos. Aneta jest wzburzona gdy dowiaduje się, że Darek reprezentuje Olczykową. Żbik tłumaczy kochance jaką ma taktykę. Tylko w ten sposób będzie mogła szybko odzyskać fortunę stryja. Darek z wdową po Olczyku przychodzi do kancelarii Agnieszki,...