• Informacje na temat:

  kwieciste sukienki

Artykuły na temat: kwieciste sukienki
 • Dziewczyna w kwiecistej sukience

  W zagadkowych okolicznościach znika mieszkający w Hongkongu uliczny iluzjonista Chan Ho Yin, który był obserwowany przez T.A.R.C.Z.Ę. ze względu na swoje...

 • Małgorzata Foremniak niezmiennie złotousta

  Piąta edycja programu "Mam talent" pod jednym względem na pewno nie ustępuje poprzednim: Małgorzata Foremniak wciąż dostarcza nam dużo radości swoimi kwiecistymi wypowiedziami.

 • Małgorzata Socha na imprezie producenta lodów. Jak się zaprezentowała?

  Małgorzata Socha (37 l.) jest już mamą dwóch dziewczynek, a niedawno okazało się, że spodziewa się kolejnego dziecka. W ciąży czuje się chyba wspaniale, bowiem nie rezygnuje z bywania na salonach. Ostatnio pojawiła się na imprezie producenta lodów. Na tę okazję założyła krótką kwiecistą sukienkę. Delikatnie widać po niej ciążowe krągłości!

 • "Przelotni kochankowie": Kryzys w przestworzach

  Grupa hiszpańskich turystów miała lecieć do Meksyku. Zamiast udać się w rejs transoceaniczny, kołują jednak nad Toledo. Nie mogą wylądować, nie mogą odlecieć. Zapijają problemy dobrą whisky i kilka tysięcy kilometrów nad ziemią próbują realizować najseksowniejsze i najwulgarniejsze, podniecające almodovaróvskie sny.

 • Jolanta Kwaśniewska nie uniknęła wpadki na spotkaniu z królową Elżbietą. Pamiętacie?

  Niemałe zamieszanie wydarzyło tuż przed rozpoczęciem przyjęcia w Pałacu Prezydenckim w marcu 1996 roku przed spotkaniem pary prezydenckiej z królową Elżbietą (91 l.). Jolanta Kwaśniewska (62 l.) musiała w pośpiechu zmieniać przygotowaną wcześniej kreację. Podczas tej wizyty zaliczyła też wpadkę! Chyba nie przemyślała długości swojej sukienki.

 • Lily Allen lansuje ciuchy

  Brytyjska wokalistka Lily Allen, która popularność zdobyła w ub. roku, zadebiutuje teraz jako projektantka ubrań.

 • Książę Filip zaskoczył poddanych! Tego nikt się nie spodziewał!

  ...dobranym kapeluszu i kwiecistej sukience. Chroniła tylko oczy za okularami, po niedawnej operacji zaćmy. Jej małżonek w gustownym garniturze w angielskim stylu dowcipkował, uśmiechał się i z wypiekami...

 • Modelka i gwiazda TV projektuje

  Heidi Klum żyje w świecie mody, ale też najwyraźniej żyje światem mody. Niemiecka modelka nie zwalnia tempa i już zapowiada, że w lutym wejdzie na rynek z dwiema kolekcjami dla przyszłych matek - informuje portal people.

 • Gwiazdy dwoją się i troją, by zabłysnąć na czerwonym dywanie i ściankach sponsorskich. W tym celu najczęściej wypożyczają kreacje od znanych projektantów. W wyborze odpowiednich strojów chętnie pomagają im też znani styliści. Niestety, nie każdy wybór kreacji okazał się trafiony, tak jak w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Chylińskiej czy Maryli Rodowicz. Sprawdźcie, którym jeszcze polskim gwiazdom przydarzyły się wpadki modowe.

 • Perfumy o zapachu seksu?

  Sarah Jessica Parker nie jest kobietą, która traktuje swoje perfumy z lekkim przymrużeniem oka, przeciwnie, podchodzi do ich kreowania bardzo poważnie, angażując się w cały proces.

Zdjęcia na temat: kwieciste sukienki