• Informacje na temat:

  kylie dannii

Artykuły na temat: kylie dannii
 • Dannii Minogue w ciąży

  Siostra Kylie Minogue i jurorka programu "X Factor" Dannii Minogue ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka z partnerem Krisem Smithem.

 • Samotna Dannii Minogue

  Dannii Minogue, młodsza siostra Kylie Minogue, i jej chłopak Jeremy Garamond rozstali się. Związek wokalistki z Francuzem trwał półtora roku.

 • Julian McMahon i Meg Ryan razem?

  ...rozwiedziony, w tym z Dannii Minogue - siostrą gwiazdy pop, Kylie. Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje na temat jego romansu z modelką Kelly Paniaguą, jednak rzecznik aktora odmówił komentarza...

 • Dannii Minogue: Nowy chłopak

  Wokalistka Dannii Minogue, siostra Kylie, szybko odnalazła szczęście w miłości. Od rozstania z chłopakiem Jeremym Garmondem minął raptem miesiąc, a Dannii spotyka się z angielskim modelem Benjaminem Hartem.

 • Dannii i Kylie Minogue w duecie

  Po wielu latach oczekiwań fani Kylie Minogue, australijskiej wokalistki, która w ostatnim czasie podbiła listy przebojów utworem "Can't Get You Out Of My Head", usłyszą ją śpiewającą w duecie ze swą siostrą Dannii.

 • Dannii Minogue znów szczęśliwa

  Pół roku wytrzymali bez siebie Dannii Minogue i francuski biznesmen Jeremy Garamond. W listopadzie 2004 roku młodsza siostra Kylie Minogue postanowiła zakończyć trwający półtora roku związek z Francuzem, po tym, jak nie dotarł on na jej przyjęcie urodzinowe w Londynie.

 • Dannii Minogue urodziła

  W poniedziałek (5 lipca) Dannii Minogue urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopczyk otrzymał imiona Ethan Edward.

 • Dannii Minogue: Kariera ważniejsza

  34-letnia Dannii Minogue, młodsza siostra Kylie Minogue, po kilku nieudanych związkach chyba pogodziła się z tym, że nie znajdzie wymarzonego mężczyzny. Jej zdaniem jest to spowodowane faktem, iż dla niej ważniejsza jest kariera niż zdobycie męża.

 • Dannii Minogue na randkach

  Po kilku miesiącach ciszy w życiu uczuciowym Dannii Minogue (35 l.), młodszej siostry Kylie Minogue, znów się coś ruszyło. Australijska wokalistka spotyka się z Rickiem Parfittem Juniorem (31 l.), synem Ricka Parfitta, gitarzysty rockowej grupy Status Quo.

 • Dannii Minogue: Uwielbiam AC/DC

  Dannii Minogue, australijska piosenkarka, postanowiła najwidoczniej spróbować swoich sił w zupełnie nowej dla niej stylistyce muzycznej. Siostra słynnej Kylie bardzo chciałaby nagrać coś wspólnie z... AC/DC.

Wideo na temat: kylie dannii
 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...

Dyskusje na temat: kylie dannii
 • Re: Beata Kawka z córką Zuzanną

  Lavigne 156cm , Kim Kardashian 157cm, Katarzyna Cichopek 158cm ,Amy Winehouse(Śp.)160cm , Justyna Steczkowska 160cm ,Kylie Minogue 152cm ,Dannii Minogue 157cm