• Informacje na temat:

  kylie minogue plotki

Artykuły na temat: kylie minogue plotki
 • Kylie Minogue zdecydowała się na zmianę nazwiska!

  Kylie Minogue (48 l.) deklaruje, że po ślubie przyjmie nazwisko męża i będzie się nim posługiwała nie tylko w sferze prywatnej.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Kylie Minogue (47 l.) i Joshua Sasse (27 l.) zaliczyli medialny debiut na ściance!

 • Kylie Minogue zaręczona?

  Ponownie pojawiły się plotki , że 37-letnia Kylie Minogue przyjęła oświadczyny francuskiego aktora, 39-letniego Oliviera Martineza. Obecnie para przebywa razem z rodzicami Martineza w Paryżu, gdzie australijska wokalistka pod czułą opieką powraca do zdrowia po operacji usunięcia nowotworowego guza piersi.

 • Kylie Minogue kupiła dom

  Wygląda na to, że Kylie Minogue coraz poważniej traktuje swój związek z modelem Andresem Velenceso Segurą. Para kupiła razem dom w Londynie.

 • "Wyjątkowy dzień" Kylie Minogue

  Kylie Minogue ponownie podsyciła plotki , że wkrótce może dojść do jej ślubu z francuskim aktorem Olivierem Martinezem. Wokalistka ogłosiła, że planuje sprawić, by tegoroczne Walentynki (poniedziałek, 14 lutego), były "niezapomniane".

 • Najgorzej ubrani

  ...plotki o bulimii" - brzmi uzasadnienie. Z kolei West zasługuje na "życiową nagrodę za liczbę trupów w jego szafie". W ubiegłym roku PETA jako najgorzej ubranych wskazała: Arethę Franklin, Marilyna Mansona, Evę Longorię, Lindsay Lohan, Kate Moss i Kylie Minogue.

 • Porzucona Kylie Minogue

  38-letnia Kylie Minogue została porzucona przez długoletniego narzeczonego, 41-letniego Oliviera Martineza, przez telefon! Tymczasem para wydała specjalne oświadczenie w sprawie swego rozstania.

 • Kylie Minogue w "Grease 3"?

  Jak informuje australijskie pismo kobiece "Women's Day", Kylie Minogue ma wystąpić w trzeciej części znanego musicalu "Grease". Wokalistka podobno zagra córkę głównych bohaterów, w pierwszej części kreowanych przez niezapomniany duet John Travolta i Olivia Newton-John. Plotki głoszą, że kontrkandydatką do tej roli jest inna, popularna ostatnio, australijska wokalistka Holly Valance. Jednak

 • Minogue murem za Martinezem

  Kylie Minogue zaprzecza, jakoby jej związek w francuskim aktorem Olivierem Martinezem był w tarapatach. Narzeczonego australijskiej gwiazdy widziano ostatnio, jak miło spędzał czas z inną kobietą we francuskim kurorcie St Tropez.

Wideo na temat: kylie minogue plotki
 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.