• Informacje na temat:

  kylie minogue producentka

Artykuły na temat: kylie minogue producentka
 • Kylie Minogue dziś wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi

  Australijska gwiazda muzyki pop Kylie Minogue wystąpi w czwartek (30 października) w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to jej jedyny koncert w Polsce w ramach trasy "Kiss Me Once", promującej jej najnowszy album pod tym samym tytułem. Jako support zagra zespół Third Party.

 • Kylie Minogue, pochodząca z Australii wokalistka, rozpoczęła już pracę nad nowym albumem. Maleńka piosenkarka zaszyła się w studiu w Los Angeles i nieoficjalne doniesienia mówią, że producentką płyty chce być... Madonna. Póki co Kylie większość czasu spędza obecnie na spotkaniach z różnymi producentami oraz udziela się towarzysko. Niedawno uczestniczyła w oficjalnej premierze filmu "Moulin Rouge".

 • K. Minogue producentką filmową

  Kylie Minogue nie zapomina o swych filmowych korzeniach. Wokalistka została współproducentką australijskiego filmu "Clancy Of The Overthrow", użyczy też głosu jednej z bohaterek kreskówki "Magic Roundabout".

 • Filmowa Natalie Imbruglia

  Australijska wokalistka Natalie Imbruglia ponownie pojawi się na dużym ekranie. Tym razem będzie można ją zobaczyć w roli głównej w filmie "Elise" swojego rodaka Jamesa Bogle'a. Zdjęcia będą kręcone w ojczyźnie wokalistki i reżysera.