• Informacje na temat:

  kylie minogue walka z rakiem

Artykuły na temat: kylie minogue walka z rakiem
 • Kylie Minogue w ciąży dzięki in vitro

  Kylie Minogue wyznała, iż pragnie dziecka razem ze swoim partnerem, hiszpańskim modelem Andresem Velencoso . By zajść w ciążę piosenkarka rozważa zapłodnienie metodą in vitro.

 • Kylie: Znowu rak?

  Powracająca do showbiznesu gwiazda pop Kylie Minogue (39 l.) panicznie obawia się powrotu swojej ciężkiej choroby.

 • Kylie Minogue odznaczona orderem

  Australijska piosenkarka Kylie Minogue otrzymała z rąk księcia Karola Order Imperium Brytyjskiego (OBE). Ceremonia odbyła się w czwartek w londyńskim Pałacu Buckingham.

 • Porzucona Kylie Minogue?

  Jak donoszą brytyjskie media, związek piosenkarki Kylie Minogue i aktora Oliviera Martineza przeżywa kryzys.

 • Dziwna Kylie Minogue

  Gwiazda pop Kylie Minogue, która przygotowuje pierwszy po zakończonej walce z rakiem album, nagrała piosenkę, która może być zbyt dziwna, żeby trafić na płytę.

 • Kylie Minogue ujawnia wszystko

  Jeszcze w tym roku ukaże się film dokumentujący walkę gwiazdy pop Kylie Minogue z chorobą nowotworową.

 • Długa droga Kylie Minogue

  Kylie Minogue, australijska wokalistka, która niedawno zakończyła terapię po wykryciu u niej raka piersi, po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na temat walki z chorobą. Artystka nazwała ostatnie kilkanaście miesięcy swego życia "długą i ciężką drogą".

 • Kylie Minogue w Bollywood

  Kylie Minogue, filigranowa australijska piosenkarka, dostanie milion dolarów za udział w nagrywaniu ścieżki dźwiękowej do jednej z nowych bollywoodzkich produkcji.

 • 42-letnia gwiazda chce zostać matką

  Kylie Minogue wyznała, że pragnie dziecka razem ze swoim partnerem - hiszpańskim modelem Andresem Velencoso. Piosenkarka bierze pod uwagę zajście w ciążę metodą in vitro.

 • Kylie Minogue w brązie

  W australijskim mieście Melbourne wkrótce stanie brązowy posąg Kylie Minogue. Statua popularnej wokalistki będzie częścią projektu na wzór hollywoodzkiego "chodnika sławy".

Wideo na temat: kylie minogue walka z rakiem
 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.