• Informacje na temat:

  kylie prawdziwą

Artykuły na temat: kylie prawdziwą
 • Kylie Jenner urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

  Kylie Jenner (20 l.) urodziła! Na świecie jest już jej córeczka. Celebrytka we wpisie w mediach społecznościowych wytłumaczyła, dlaczego ciążę przez cały czas utrzymywała w wielkiej tajemnicy.

 • "The Voice Of Italy": Siostra Cristina jednak nagrywa płytę

  26-letnia zakonnica Cristina Scuccia, zwyciężczyni ostatniej edycji "The Voice Of Italy", nagrywa płytę. Wcześniej zapowiadała, że po swym obserwowanym na całym świecie sukcesie zakończy ten etap przygody z muzyką. Teraz jednak chce dzielić się swoim talentem.

 • Kylie Minogue (47 l.) i Joshua Sasse (27 l.) zaliczyli medialny debiut na ściance!

 • Kiesza ("Sound of a Woman"): Nowa gwiazda na horyzoncie?

  Ma 25 lat, w przeszłości była żołnierzem, baletnicą oraz kandydatką na kanadyjską Miss Universe. W 2010 roku rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną, a dziś (21 października) wydaje swoją debiutancką płytę. Czy Kiesza będzie objawieniem?

 • Plotki głoszą, że Kylie Jenner (18 l.) jest w drugim miesiącu ciąży!

 • Nick Cave: Portret niezwykłego artysty

  - Wahałem się przed podjęciem decyzji o udziale w tym projekcie. Jestem w ogóle bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o biografie i filmy o celebrytach - mówi Nick Cave. Już w najbliższy piątek, 31 października, na ekrany polskich kin wchodzi filmowy portret artysty, zatytułowany "20 000 dni na Ziemi".

 • Kinga Rusin z Murzynem

  ...36-letnia prezenterka intensywnie przygotowuje się do roli prowadzącej TVN-owski program "You can dance". Aby nauczyć się kolejnej odmiany tańca, poleciała do Paryża, gdzie jej instruktorem był Anthony Kaye, tancerz występujący m.in. z Kylie Minogue.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Nie jest tajemnicą, że siostry Kardashian lubują się w zabiegach poprawiających urodę. Pierwsze poważne eksperymenty ze swoją twarzą ma za sobą nawet najmłodsza z sióstr, 18-letnia Kylie. Patrząc na ich zdjęcie z przeszłości, które ostatnio obiegło sieć, i porównując je ze współczesnymi fotkami, aż trudno uwierzyć, że to naprawdę one. Zewszystkich sióstr największą zmianę bez wątpienia...

 • Specjalny singel Kylie Minogue

  Na 4 listopada zapowiedziano premierę najnowszego singla Kylie Minogue, australijskiej gwiazdy muzyki pop. Płytka z piosenką "Come Into My World" będzie dla fanów seksownej wokalistki prawdziwą gratką.

Wideo na temat: kylie prawdziwą
 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Prawdziwe męstwo

  "Prawdziwe męstwo" to mityczna opowieść rodem z Dzikiego Zachodu - opowieść o męstwie i zemście, nakręcona przez laureatów Nagrody Akademii® braci Joela i Ethana Coenów. Jest to jednocześnie poruszająca adaptacja klasycznej amerykańskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlesa Portisa. Jest około roku 1870. Na amerykańskim odludziu krótko po Wojnie Secesyjnej Mattie Ross (STEINFELD), zaledwie czternastoletnia dziewczynka, wyrusza do Fort Smith w stanie Arkansas, żeby szukać...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.