• Informacje na temat:

  kylie szybko

Artykuły na temat: kylie szybko
 • Kylie Minogue: Dlaczego odwołała ślub?

  Kylie Minogue (48 l.) wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie poślubi w najbliższym czasie swojego ukochanego.

 • Australia na Eurowizji, czyli spore pieniądze i wielkie gwiazdy

  Mogłoby się wydawać, że udział Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji jest najzwyklejszym w świecie dowcipem. Jednak organizatorzy wcale nie żartowali, tylko wymyślili, w jaki sposób wyróżnić 60. edycję festiwalu.

 • Kylie Jenner zostawiła córeczkę i pojechała na festiwal! Fani w szoku!

  Kylie Jenner (20 l.) na początku lutego urodziła swoje pierwsze dziecko. Teraz, niecałe 3 miesiące po porodzie, gwiazda zostawiła swoją córeczkę i wyjechała, by bawić się na festiwalu. Fani są oburzeni jej zachowaniem.

 • Recenzja Susan Boyle "Hope": Natychmiastowa muzyczna amnezja

  Nowa płyta Susan Boyle (oczywiście z coverami), choć świąteczna nie jest, zapowiada okres, kiedy wszyscy ścigać się będą na piosenki świąteczne. Sezon agresywnego (paradoks?) muzaka.

 • Kylie szuka faceta

  Kiedy jest się pięknym i sławnym, ciężko znaleźć faceta, który nie okazałby się jakimś chorym prześladowcą - sława i pieniądze onieśmielają mężczyzn. Właśnie dlatego piosenkarka Kylie Minogue (39 l.) zaangażowała w poszukiwanie swojej drugiej połówki... specjalistów od public relations.

 • Kylie Minogue i nieopalone pośladki

  Kylie Minogue trafiła na okładkę najnowszego wydania włoskiej edycji magazynu "GQ".

 • Khloe Kardashian już została zdradzona?!

  ...pojawiła się razem na 18. urodzinach siostry Khloe, Kylie Jenner, gdzie mężczyzna miał okazję poznać całą rodzinę Kardashianów. Niestety, wygląda na to, że sielanka nie trwała zbyt długo! Jak(...) kobieta pochwaliła się na Instagramie. Wprawdzie dosyć szybko je usunęła, jednak jak wiadomo, w sieci nic nie ginie! Gdy Khloe się o tym dowiedziała, ponoć zrobiła karczemną awanturę ukochanemu...

 • Kylie Minogue odchodzi z "The Voice"

  Australijska piosenkarka Kylie Minogue szybko zrezygnowała z oceniania uczestników brytyjskiej edycji programu "The Voice".

 • Miasteczko Twin Peaks

  ...produkcji, że na długo zapadało w pamięć i szybko zyskało status serialu kultowego. Być może między innymi dlatego, że jego współtwórcą jest David Lynch, jeden z najbardziej intrygujących(...) niektórych z nich stały się trampoliną do dalszej kariery. Serial został nagrodzony trzema Złotymi Globami: jako najlepszy serial dramatyczny, a także za kreacje aktorskie _ Kylie MacLachlana jako...

 • Kylie Minogue: Śmiech lekarstwem

  W połowie maja u Kylie Minogue wykryto raka piersi. Wokalistka szybko trafiła na stół operacyjny, gdzie usunięto jej nowotwór. Obecnie Australijka przechodzi rehabilitację. Jedną z metod na poprawę stanu zdrowia jest... oglądanie popularnego serial u komediowego "Little Britain".