• Informacje na temat:

  kym marsh

Artykuły na temat: kym marsh
 • Muzyczne plany Kym Marsh

  Wiele osób nie wierzy, że po odejściu z grupy Hear'Say Kym Marsh będzie w stanie odnieść sukces jako solistka. Wokalistka ma na ten temat odmienne zdanie i jest przekonana, że będzie inaczej, tym bardziej, iż ma zamiar nagrywać pod nowym artystycznym pseudonimem.

 • Członkowie brytyjskiej grupy Hear'Say wciąż nie wydali jeszcze oficjalnego oświadczenia na temat przyszłości zespołu. Z grupy zdecydowała się niedawno odejść Kym Marsh i dalsze losy zwycięzców programu "Idol" stały się niepewne. Nieoficjalnie jednak wiadomo już, że Hear'Say nie rozpadną się.

 • Kym Marsh musi wrócić do Hear'Say

  Kym Marsh, młoda brytyjska wokalistka, zaszokowała kilka dni temu wszystkich decyzją o odejściu z grupy Hear'Say, która powstała w wyniku castingu przeprowadzonego w programie "Idol". Jednak wszystko wskazuje na to, że będzie musiała do niej wrócić. Jej kontrakt nie przewiduje bowiem możliwości odejścia, a jeśli go złamie, będzie musiała słono za to zapłacić.

 • Hear'Say: Johnny Shentall zamiast Kym Marsh

  Członkowie brytyjskiej grupy Hear'Say w końcu zakończyli poszukiwanie następcy Kym Marsh, która w grudniu zdecydowała się ją opuścić. Skład zespołu uzupełni Johnny Shentall, który okazał się być najlepszy spośród trzech tysięcy kandydatów.

 • Eurowizja: Brytyjscy kandydaci

  4 marca odbędzie się koncert "Making Up Your Mind Up", czyli brytyjskie eliminacje do konkursu Eurowizji. Wśród kandydatów do wyjazdu do Aten jest kilku wykonawców mających fanów także w Polsce.

 • Czyżby koniec Hear'Say?

  Wygląda na to, że przewidywania brytyjskich dziennikarzy co do niepewnej przyszłości grupy Hear'Say znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Zespół, który powstał w wyniku castingu przeprowadzonego w ramach edycji programu "Idol", opuściła Kym Marsh. Jak na razie nie wiadomo, co zrobią pozostali wokaliści.

 • Przyszłość Hear'Say wciąż nieznana

  Na poniedziałek, 21 stycznia, zapowiedziano wydanie specjalnego oświadczenia, w którym miano wyjaśnić jak będzie wyglądał dalszy los grupy Hear'Say. Z zespołu niedawno zdecydowała się odejść Kym Marsh i od kilku dni trwają rozmowy w tej sprawie. Nie osiągnięto jeszcze żadnego kompromisu i wytwórnia Polydor oświadczenia nie wydała.

 • Hear'Say na ostrzu noża?

  Członkowie brytyjskiej grupy Hear'Say, którzy niedawno przeżywali emocje związane z odejściem Kym Marsh, teraz muszą skupić się na promocji swojego kolejnego singla. Od jego wyniku na brytyjskiej liście przebojów zależy bowiem to, czy wytwórnia Polydor przedłuży z nimi kontrakt płytowy.

 • Hear'Say: Nie było żadnych manipulacji

  Zaledwie kilka dni cieszyli się spokojem członkowie angielskiej grupy Hear'Say po tym, jak dołączył do niej Johnny Shentall, który zastąpił w zespole Kym Marsh. W brytyjskiej prasie pojawiły się już sugestie, iż eliminacje, jakie przeprowadzono, były zwykłą mistyfikacją, bo od początku było wiadomo, iż to właśnie on zostanie nowym wokalistą.

 • Hear'Say: Będzie nowy singel

  Wszystko wskazuje na to, że ciężkie chwile członkowie brytyjskiej grupy Hear'Say mają już za sobą i znów mogą w spokoju zająć się śpiewaniem. Ten spokój bardzo im się przyda, ponieważ niedługo na sklepowych półkach pojawi się nowy singel zespołu, pierwszy po zmianie składu.

Wideo na temat: kym marsh
 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • Kryptonim: Shadow Dancer

  Clive Owen i Gillian Anderson w szpiegowskim thrillerze odsłaniającym największe tajemnice brytyjskiego wywiadu. Trzymająca w napięciu historia szczególnej relacji brytyjskiego agenta i zwerbowanej przez niego irlandzkiej ekstremistki. Colette jest aktywistką IRA. Mac pracuje dla brytyjskiego wywiadu, jego zadaniem jest werbowanie szpiegów wewnątrz struktur terrorystycznych. Kiedy ona zostaje aresztowana w czasie nieudanej próby zamachu w londyńskim metrze, on daje jej wybór: będzie...

 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".