• Informacje na temat:

  la mania pokaz

Artykuły na temat: la mania pokaz
 • Horodyńska ostro krytykuje pokaz Przetakiewicz!

  Joanna Horodyńska (37 l.) jest oburzona tym, jak potraktowano ją na ostatnim pokazie La Manii...

 • "Mania" rusza na podbój Europy

  12 września w paryskim kinie "Le Balzac" odbędzie się pierwszy poza Polską pokaz zrekonstruowanego filmu "Mania" z Polą Negri. Film, którego projekcje są częścią programu kulturalnego polskiej prezydencji, odwiedzi też Madryt, Londyn, Kijów i Berlin.

 • La Mania skradła serca gwiazd!

  La Mania to nowa marka odzieżowa na polskim rynku, która błyskawicznie zdobywa serca... gwiazd.

 • Film z Polą Negri będzie promował Polskę

  "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" - niemy film z 1918 r. z Polą Negri - będzie, mimo sprzeciwu filmowców, promował Polskę podczas jej prezydencji w UE - zdecydował minister kultury Bogdan Zdrojewski. Resort nie wycofa się z finansowania projektu.

 • Iga Lis dostała pracę u byłej Kulczyka!

  Iga Lis coraz śmielej poczyna sobie w świecie mody. Niedawno podpisała kontrakt z dużą agencją modelek, a na swoim koncie ma już kilka pokazów. Wygląda więc na to, że 16-latka może w tej dziedzinie(...) wykorzystać była partnerka Kulczyka, która zaangażowała ją do nowej kampanii reklamowej. Trzeba przyznać, że to spore zaskoczenie, bo do niedawna La Mania kojarzyła się z kreacjami dla starszych...

 • Nikt nie chce, by gwiazda kina promowała Polskę

  Minister kultury Bogdan Zdrojewski zdecydował w poniedziałek, 14 marca, o zmniejszeniu kwoty dofinansowania filmu z Polą Negri "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" z 2,5 mln zł do 1,5 mln zł. O decyzji poinformował rzecznik ministra kultury - Maciej Babczyński.

 • Edyta Herbuś zadała szyku na czerwonym dywanie

  Zjawiskowa Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", elegancka Małgorzata Socha, czyli Inga z "Przyjaciółek", i posągowa Anna Szarek, którą zobaczymy w jednym z odcinków "Komisarza Aleksa", były prawdziwymi ozdobami pokazu najnowszej kolekcji marki La Mania. Na czerwonym dywanie lśniły jak wielkie światowe gwiazdy!

 • Kraków: "3D Mania" w kinie IMAX

  W piątek, 16 kwietnia, na wielkoformatowym ekranie kina Panasonic IMAX w Krakowie zadebiutuje kolejna produkcja, "3D Mania. Tajemnice trzeciego wymiaru" . Film odkrywa historię fotografii trójwymiarowej i filmów trójwymiarowych. Na użytkowników INTERIA.PL czekają dwa podwójne zaproszenia na film!

 • Portal modowy zarzuca Przetakiewicz plagiat!

  Kobieta Kulczyka od kilku lat rozwija swoją markę odzieżową La Mania. Okazuje się jednak, że jej właścicielce zaczyna nieco brakować kreatywności...

 • Rekordy "Spider-Mana 2"

  Film "Spider-Man 2" ustanowił rekord wszech czasów amerykańskiego box office, przynosząc z sześciu dni pokazów wpływy w wysokości 180,1 miliona dolarów. Dotychczasowy "rekord sześciu dni" dzierżył przebój "Matrix Rewolucje" , który w niecały tydzień zdołał zebrać na koncie 146,9 miliona dolarów.

Zdjęcia na temat: la mania pokaz
Wideo na temat: la mania pokaz
 • Magda Ogórek o pokazie Przetakiewicz: Nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie tam nie być

  Kandydatka na prezydenta w modowym wydaniu? Magdalena Ogórek zaskoczyła swoją obecnością na prezentacji nowej kolekcji marki La Mania. - Nie mogłam na czas kampanii zawiesić przyjaźni na kołku - powiedziała. - Przyjaźnię się z Joanną Przetakiewicz i nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie tam nie być. Tak planowałam kalendarz kampanijny, żeby być na pokazie - dodała. Kandydatka SLD na