• Informacje na temat:

  la toya jackson i janet jackson

Artykuły na temat: la toya jackson i janet jackson
 • Ruszył proces lekarza Michaela Jacksona

  Proces kardiologa Conrada Murraya , oskarżonego o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona , rozpoczął się we wtorek (27 września) w Los Angeles. Osobisty lekarz króla muzyki pop nie przyznaje się do winy. Odpowiada z wolnej stopy po wpłaceniu 75 tysięcy dolarów kaucji.

 • O ślubie siostry dowiedziała się z... internetu

  Swoje trzecie małżeństwo Janet Jackson (46 l.) utrzymała w tajemnicy nie tylko przed mediami, ale i własną rodziną. Siostra gwiazdy, La Toya (56 l.), dowiedziała się o nim z internetowego oświadczenia nowożeńców.

 • La Toya Jackson zabawką

  O ile Michael Jackson chętnie zniknąłby na pewien czas z mediów, to jego młodsze siostry robią wszystko, by było nim głośno. Po Janet, która trafiła na czołówki gazet po pamiętnym striptizie na meczu Super Bowl, przypomnieć o sobie postanowiła też La Toya, która właśnie zmieniła swe imię na Toy (zabawka).

 • Jackson oskarża prokuratora

  Michael Jackson wraz ze swoją słynną rodziną zostali wezwani na poniedziałek, 16 sierpnia, do sądu, aby wysłuchać zeznań człowieka oskarżającego króla muzyki pop o molestowanie seksualne dziecka. Zarzutów stawianych najsłynniejszemu z Jacksonów przez prokuratora Toma Sneddona wysłuchają jego rodzice - Katherine i Joe oraz kilkoro rodzeństwa - siostry Janet i La Toya oraz brat Jermaine.

 • Sztuczka La Toyi Jackson

  Siostra Michaela Jacksona, La Toya, znalazła chytry sposób, by oszukać amerykańskich DJ-ów, którzy niespecjalnie darzą jej twórczość szacunkiem. Utwór "Just Wanna Dance" rozesłała do rozgłośni pod pseudonimem Toy.

 • Poważne kłopoty zdrowotne ojca Króla Popu

  Joe Jackson w minionym tygodniu przeszedł trzy udary - poinformowała córka La Toya Jackson.

 • Dzieci Michaela Jacksona na scenie

  Trójka dzieci Michaela Jacksona pojawiła się na scenie podczas koncertu poświęconego Królowi Popu. Wydarzenie miało miejsce w sobotę (8 października) na Millennium Stadium w Cardiff.

 • Opuścił go, gdy ten potrzebował pomocy

  Proces kardiologa Conrada Murraya, oskarżonego o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, rozpoczął się we wtorek (27 września) w Los Angeles. Osobisty lekarz Króla Popu nie przyznaje się do winy. Jego obrońca twierdzi, że piosenkarz sam był winien swojej śmierci. Prokuratura przedstawiła w sądzie wstrząsające zdjęcie nieżyjącego artysty.