• Informacje na temat:

    ładna matka

Artykuły na temat: ładna matka
  • Matka Kurdej-Szatan opowiada, jak jej córka straciła dziewictwo!

    Pani Eliza Wyszomirska-Kurdej jest dumna z tego, że pomogła swojej córce stracić cnotę...

  • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

    Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

  • Izabela Trojanowska: jej córka dostała angaż w "Klanie"! To dzięki sławnej matce?

    ​Izabela Trojanowska (60 l.) jest doskonale znana polskiej widowni. Od lat można ją oglądać w serialu „Klan”, gdzie wciela się w postać Moniki Ross. Być może wkrótce u jej boku zagra także córka Roxana (23 l.)!

  • "Ze wszystkich sił"  : Ironmen w Nicei

    "Ze wszystkich sił" to wzruszająca, acz przewidywalna do bólu opowiastka o sile charakteru i budowaniu więzi między ojcem a niepełnosprawnym synem, poprzez wspólny start w triathlonie.

  • Zyta przyzna się matce do kochanka!

    Michałowi. Bo gdzie córka pułkownika z jakimś... koparkowym? - Ale co ja mam teraz zrobić? - zapyta Zyta. - Najważniejsze, żeby się jakoś z tego wyplątać - poradzi jej matka. - Bo wy rzeczywiście jesteście jakoś obok siebie. Zainteresowań wspólnych - żadnych. Dzieci nie macie... - To co was może łączyć? A ja jakoś nigdy nie wierzyłam w uczucie z biura matrymonialnego! Taka ładna z ciebie dziewczyna...

  • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

    Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

  • Matka kazała jej zoperować nos!

    Relacje aktorki z matką nigdy nie należały do najlepszych. Ale dla swego taty Tori była małą księżniczką. Od kołyski grała małe rólki w wielu jego serialach, z czego on był zawsze dumny. Matka nigdy nie kryła jednak swojej dezaprobaty. Otwarcie ubolewała nad brzydotą córki. Kiedy Tori pytała ją, czy jest ładna, ona mówiła: "Będziesz ładna, gdy zoperujesz sobie nos!", co też ta uczyniła w wieku...

  • Recenzja Leonard Cohen "Popular Problems": Problemy zbyt popularne

    Na 80. urodziny Leonarda Cohena, z cohenowskiego obozu trafiają do nas dwie płyty. Pierwszą z nich sygnuje swoim nazwiskiem syn Leonarda, Adam. Drugą natomiast sam maestro. I jest to płyta doskonale identyczna, jak poprzednie.

  • Kret o matce swojego dziecka: Nie będę się zniżał do pewnego poziomu

    ...pozwolić na takie zachowanie. Jestem przerażony, że została w ten konflikt między nami wmanipulowana moja matka, która jest starszą, schorowaną kobietą. Może warto więc jakoś się obronić publicznie...

  • Dorota Roqueplo: Moda jest ulotna

    Za kostiumy do historycznej megaprodukcji "Hiszpanka" odpowiadała Dorota Roqueplo, jedna z najbardziej doświadczonych specjalistek w swojej dziedzinie. "Jana Frycza, który zagrał Paderewskiego, ubrałam w gorset. To pomogło stworzyć mu postać" - tłumaczy w wywiadzie.

Zdjęcia na temat: ładna matka
Wideo na temat: ładna matka
  • Magda Frąckowiak: Mama zawsze mówiła mi, że jestem zdolna i ładna

    zdolna i ładna. Ona nigdy mnie nie krytykuje - mówi modelka Magda Frąckowiak. Sytuacja nieco inaczej wygląda u Małgorzaty Sochy: - Moja mama ma dużo do powiedzenia, jest osobą, która zawsze powie to, co myśli. Jak jadę w niedzielę do mamy, to zawsze się umaluję - śmieje się aktorka. Jakie relacje z matkami mają inne gwiazdy - posłuchajcie. (dzień dobry TVN/x-news)

  • Dawid Woliński jako chłopiec bawił się ciuchami mamy i robił makijaż

    wspomnienia - powiedział ze śmiechem. - Bardzo ładnie rysował, ale stwierdził, że bardziej go interesuje projektowanie - wyznała matka projektanta Ewa Wolińska. Wspomina, że jej syn często przebierał

Dyskusje na temat: ładna matka