• Informacje na temat:

  lady di w ciazy

Artykuły na temat: lady di w ciazy
 • Małgorzata Rozenek o ciąży z in vitro!

  Perfekcyjna lady i jej niedawno poślubiony mąż obwieścili w mediach, że planują zostać rodzicami. Oczekiwania rodziny Radka są ponoć ogromne, bo przecież Radek wciąż nie dał im upragnionego wnuka(...) i cisza są ważne, bo nie wytwarza presji, która nie jest konieczna" - przytacza jej wyjaśnienia "Fakt". Może to oznaczać, że lady na ten czas zaszyje się całkowicie w domu, gdyż po jej ciele ponoć od razu...

 • "Seks bez tajemnic": Agnieszka Kaczorowska o "pierwszym razie"

  Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która z impetem "wyważa drzwi" i otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku "Seksu bez tajemnic". Jej gościem będzie Agnieszka Kaczorowska, która opowie o swoim "pierwszym razie".

 • Niepokojące wieści! Wojciech Błach trafił do szpitala. Jego żona rodzi lada dzień

  Tygodnik "Na Żywo" informuje o nerwowej atmosferze w domu aktora Wojciecha Błacha...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Strażacy": Maciej Zakościelny lada moment zostanie tatą!

  Maciej Zakościelny, czyli Adam Wojnar ze „Strażaków”, powiedział dwa lata temu, że wydaje mu się, iż będzie fantastycznym ojcem, bo ma świetny kontakt z dziećmi. Już wkrótce będzie miał okazję przekonać się, jak naprawdę smakuje ojcostwo...

 • Ciężarna Hayden Panettiere ścięła włosy

  Kobieta przy nadziei winna unikać fotela fryzjerskiego, by nie powić dziecka o "krótkim rozumie" - brzmi wiekowy przesąd. Śpiewająca aktorka Hayden Panettiere, która wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, zignorowała zabobon i sprawiła sobie nowe, modne uczesanie.

 • Natalia Siwiec jest w ciąży? "Dla niej to wielkie zaskoczenie"

  ​Natalia Siwiec (33 l.) jest w ciąży? Takie rewelacje opublikował jeden z tabloidów. Ponoć celebrytka o swoim błogosławionym stanie dowiedziała się podczas rehabilitacji. „Dla niej to wielkie zaskoczenie” – mówi informator gazety.

 • Megan Fox lubi supeprodukcje

  Wygląda na to, że Megan Fox wyrasta na specjalistkę od superprodukcji.

 • "Lekarze na start": Olga Kalicka w ciąży w szpitalu!

  Chodzi oczywiście o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny z serialu TV Puls "Lekarze na start". Jakie perypetie czekają bohaterkę graną przez Olgę Kalicką? Widzowie przekonają się o tym już w piątek 13 października o 16:30.

 • Iwona Węgrowska jest w ciąży?!

  Pojawiły się doniesienia, że Iwona Węgrowska (32 l.) za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą!

Wideo na temat: lady di w ciazy
 • Kasia Burzyńska odlicza dni do porodu

  Prezenterka znana m.in. z „Pytania na śniadanie” jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i lada dzień urodzi syna. Chłopczyk prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Psychicznie nie jestem jeszcze gotowa na to, że zostanę mamą. Nie umiem sobie wyobrazić tego stanu, to po prostu musi się zdarzyć, więc czekam – mówi Katarzyna Burzyńska.