• Informacje na temat:

  lady di w ciazy

Artykuły na temat: lady di w ciazy
 • Edyta Pazura nie oszczędza się w ciąży! To dla niej nie lada wyzwanie!

  Edyta Pazura (30 l.) już nie może doczekać się narodzić trzeciego dziecka, jednak okres ciąży to nie tylko same przyjemności. Celebrytka postanowiła pokazać, jak ciężko czasem jest wykonywać najprostsze czynności, gdy „dźwiga się” wielki brzuch każdego dnia.

 • "Seks bez tajemnic": Agnieszka Kaczorowska o "pierwszym razie"

  Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która z impetem "wyważa drzwi" i otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku "Seksu bez tajemnic". Jej gościem będzie Agnieszka Kaczorowska, która opowie o swoim "pierwszym razie".

 • Lady Gaga z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem!

  Najnowsze zdjęcia Lady Gagi (32 l.) wzbudziły falę spekulacji na temat rzekomej ciąży!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Gwyneth Paltrow w ciąży?!

  Fotka Gwyneth Paltrow (45 l.), którą aktorka zamieściła na Instagramie, wywołała falę plotek na temat rzekomej ciąży gwiazdy!

 • Ciężarna Hayden Panettiere ścięła włosy

  Kobieta przy nadziei winna unikać fotela fryzjerskiego, by nie powić dziecka o "krótkim rozumie" - brzmi wiekowy przesąd. Śpiewająca aktorka Hayden Panettiere, która wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, zignorowała zabobon i sprawiła sobie nowe, modne uczesanie.

 • Małgorzata Rozenek o ciąży z in vitro!

  Perfekcyjna lady i jej niedawno poślubiony mąż obwieścili w mediach, że planują zostać rodzicami. Oczekiwania rodziny Radka są ponoć ogromne, bo przecież Radek wciąż nie dał im upragnionego wnuka(...) i cisza są ważne, bo nie wytwarza presji, która nie jest konieczna" - przytacza jej wyjaśnienia "Fakt". Może to oznaczać, że lady na ten czas zaszyje się całkowicie w domu, gdyż po jej ciele ponoć od razu...

 • Megan Fox lubi supeprodukcje

  Wygląda na to, że Megan Fox wyrasta na specjalistkę od superprodukcji.

 • Niepokojące wieści! Wojciech Błach trafił do szpitala. Jego żona rodzi lada dzień

  Tygodnik "Na Żywo" informuje o nerwowej atmosferze w domu aktora Wojciecha Błacha...

 • Marta Kaczyńska rodzi lada moment. Jak spędza ostatnie dni przed porodem?

  Marta Kaczyńska (38 l.) korzysta ze słonecznej pogody i ostatnich chwil przed porodem. Jak czytamy w jednym z tabloidów, można ją było spotkać podczas spaceru. Prezydencka córka relaksowała się w towarzystwie ukochanego, jego syna oraz psa.

Wideo na temat: lady di w ciazy
 • "Przyjaciółki": Wika zdradza sekret Patrycji!

  Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) spotykają się na kolacji u Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Do dziewczyn dołącza również Patrycja (Joanna Liszowska) i Wika (Roma Gąsiorowska), która sprytnie się wprosiła. Zuza uważa, że Wika ma zły wpływ na całą grupę. Dorota przygotowała nie lada niespodziankę przyjaciółkom! Zaprosiła japońskiego szefa kuchni, Kazumę (Yu Koyanagi), aby nauczył je przyrządzać sushi. Wika podczas kolacji ujawnia, że...

 • Kasia Burzyńska odlicza dni do porodu

  Prezenterka znana m.in. z „Pytania na śniadanie” jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i lada dzień urodzi syna. Chłopczyk prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Psychicznie nie jestem jeszcze gotowa na to, że zostanę mamą. Nie umiem sobie wyobrazić tego stanu, to po prostu musi się zdarzyć, więc czekam – mówi Katarzyna Burzyńska.