• Informacje na temat:

  lady gaga i miesna kreacja

Artykuły na temat: lady gaga i miesna kreacja
 • Co dalej z mięsną kreacją Lady Gagi?

  Uznana została przez magazyn "Time" kreacją roku 2010. Gwiazda założyła wykonane z mięsa - sukienkę, buty i kapelusz - we wrześniu 2010, na uroczystość rozdania MTV Video Music Awards. Dlaczego Gaga(...) warstwą środków konserwujących. Gdy to nie pomogło, w ramach odświeżenia pomalowano ją farbą - przyznał rzecznik muzeum. Kreacja będzie dostępna dla zwiedzających do lutego.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Najgorsze kreacje w 2010 roku założyły najlepiej ubrane kobiety. Lady Gaga , Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole , mimo że zwykle goszczą na listach najlepiej ubranych, popełniły w tym roku nie jedno modowe faux pas.

 • Kesha nosi stanik zrobiony z... zębów fanów!

  ..."Bezdomny klaun", "skrzyżowanie Keitha Richardsa i menela" - to jedne z delikatniejszych określeń stylu wokalistki, na jakie można natrafić w sieci. Kesha nic sobie z nich jednak nie robi i dzielnie uskutecznia kolejne szalone koncepty. W kategorii kontrowersyjnych strojów spokojnie mogłaby konkurować z Lady Gagą i jej mięsną kreacją. Zwłaszcza, że zdradziła ostatnio, iż nosi biustonosz...

 • Nagrody MTV: Adele, Britney, Gaga... Kto jeszcze?

  Stacja MTV ujawniła, kto wystąpi podczas tegorocznej gali Video Music Awards. W kalifornijskiej hali Nokia Theatre znów zaroi się od gwiazd.

 • Bruce Willis nabija się z Lady GaGi. Zobacz!

  Amerykański aktor Bruce Willis przyszedł do popularnego programu Davida Lettermana z kawałkiem mięsa na głowie.