• Informacje na temat:

  lady gaga królową popu

Artykuły na temat: lady gaga królową popu
 • Lady Gaga kłamie?

  Jak się okazuje, żarliwa miłość Lady Gagi do Madonny może być nieodwzajemniona. Dawna królowa popu wydaje się mieć dość tego, że nowa ciągle ją kopiuje, a potem zbiera za to laury.

 • Madonna zaskakuje: Wiem, kim są iluminaci!

  Królowa popu nie przestaje zaskakiwać. Madonna zaprzeczyła, że jej utwór "Illuminati" dotyczy jej uczestnictwa w tajemniczej grupie, jednak oświadczyła, że wie, kto do niej należy.

 • Lady Gaga w "The Simpsons"

  Już wkrótce niebieskie włosy Marge nie będą najbardziej niesamowitym elementem serialu "The Simpsons"... Z pewnością Lady Gaga przykuje uwagę wszystkich fanów żony Homera.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • "Coraz częściej ma napady dziwnych zachowań"

  Życie z gwiazdą pop zapewne nie należy do łatwych, szczególnie w przypadku Lady Gagi . Piosenkarka ma szereg dziwacznych zwyczajów: od żądania od swojego partnera, aby "zniknął" na jeden dzień w tygodniu, do obsesji na punkcie otaczających ją przedmiotów.

 • Pojedynek gwiazd: Madonna vs. Lady GaGa

  W 2009 roku wystąpiła w Polsce Madonna. Rok później Lady GaGa. Pierwsza uchodzi za królową popu, druga za... nową królową popu.

 • Lady GaGa dostała kosza od swojej idolki

  Lady GaGa zaproponowała 61-letniej Grace Jones nagranie duetu. Kontrowersyjna Jones nie tylko odmówiła, ale i skrytykowała świeżo koronowaną królową popu.

 • Lady GaGa najbardziej wpływowym artystą

  Kolejne wyróżnienie dla Lady GaGi. Amerykańska wokalistka została uznana przez magazyn "Time" za najbardziej wpływowego artystę 2010 roku na świecie.

 • Lady GaGa w 3D

  Kontrowersyjna amerykańska wokalistka przygotowuje dla wszystkich swoich fanów kolejną niespodziankę. Czym zamierza zaskoczyć w najbliższym czasie?

 • Komu doradzają GaGa i Madonna?

  Finalista amerykańskiego "Idola" Adam Lambert ujawnił, że w rozwoju kariery muzycznej kilka cennych rad udzieliły mu uznawane za królowe popu Madonna i Lady GaGa.

Wideo na temat: lady gaga królową popu
 • Madonna opowiedziała o gwałcie!

  radiowym show Lady Gaga również opowiedziała o swoim dramacie. Podobnie jak Madonna, ona także jako 19-latka była ofiarą gwałtu. (źródło: x-news)

 • Lady

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji – kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet...

 • Żelazna Dama

  "Jeśli chcesz, by coś zostało powiedziane - powierz to mężczyźnie. Jeśli chcesz, by zostało to zrobione - powierz to kobiecie". Margaret Thatcher Królów było wielu, Żelazna Dama tylko jedna. Miała piskliwy głos, własny pogląd na każdy temat i niezwykły tupet. Zanim stała się jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnego świata, jej kapelusz i nieodłączne perły budziły pobłażliwy uśmiech. Na naszych oczach z pyskatej Maggy rodzi się Żelazna Dama, której czarna torebka do dziś jest...