• Informacje na temat:

  lady gaga maroon 5

Artykuły na temat: lady gaga maroon 5
 • Lady Gaga wystąpi na rozdaniu Oscarów 2015

  Amerykańska wokalistka Lady Gaga uświetni tegoroczną galę Oscarów specjalnym występem.

 • Pikantny klip Maroon 5. Zobacz!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Misery" grupy Maroon 5.

 • GaGa nową królową pop?

  Do takiego wniosku doszedł Jonas Akerlund - autor teledysku do nowego singla "Telephone" amerykańskiej wokalistki, Lady GaGi. Filmowy klip z udziałem Beyonce możecie już obejrzeć na stronach INTERIA.PL!

 • Pięć minut z popowymi przebojami 2011 roku

  25 największych popowych przebojów kończącego się roku w 5-minutowym skrócie - dla zabieganych muzyczny ekstrakt przygotował DJ Earworm.

 • Płyty 2013: Na nich czekamy

  Debiutanci w tym roku będą mieć utrudnione zadanie - szykuje się prawdziwe starcie gigantów. Nowe płyty (niektórzy po dłuższej przerwie) szykują m.in. weterani rocka, gwiazdy popu i królowie hip hopu.

 • 85-latek po raz pierwszy w karierze!

  85-letni amerykański piosenkarz Tony Bennett po raz pierwszy w karierze znalazł się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w USA.

 • Oni są najseksowniejsi?

  Serwis internetowy magazynu "Billboard" opublikował wyniki ankiety na najseksowniejsze gwiazdy muzyki pop.

 • Eminem razy 10: Nominacje do Grammy

  Aż 10 nominacji do Grammy otrzymał Eminem. Raper jednak ma szanse na maksymalnie dziewięć statuetek, gdyż w jednej z kategorii rywalizuje sam ze sobą!

 • Eminem zdetronizowany po pięciu tygodniach

  Pięć tygodni musiał czekać Eminem, aż ktoś zepchnie ze szczytu amerykańskiej listy bestsellerów jego album "Recovery". Najnowsze notowanie otwiera kalifornijska grupa Avenged Sevenfold z wydawnictwem "Nigthmare".

 • Eminem jak... Susan Boyle

  Eminem już po raz szósty z rzędu znalazł się na szczycie cotygodniowego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt świata. To pierwsza tak długa seria od wydania albumu "I Dreamed A Dream" Susan Boyle w 2009 roku.

Wideo na temat: lady gaga maroon 5
 • Lady

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji – kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet...

 • 5 rozbitych kamer

  Palestyński rolnik - Emad, mieszka w Bil'in, położonym na zachód od Ramallah, na Zachodnim Wybrzeżu. Za pomocą pięciu kamer dokumentuje różne oblicza walki swojej wioski z izraelską opresją. Pierwszą kamerą zarejestrował jak izraelskie buldożery w 2005 roku najechały na wioskę i wyrwały oliwne drzewka z ziemi. W tym miejscu powstał wielki mur, oddzielający żydowskie miasta od Palestyńczyków. Po urodzeniu się swojego syna Gibreela, Emad zaczął rejestrować dojrzewanie chłopca, stającego się...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.