• Informacje na temat:

  lady gaga mąż

Artykuły na temat: lady gaga mąż
 • Lady Gaga wychodzi za mąż!

  Przygotowania do ślubu Lady Gagi (29 l.) ruszyły pełną parą!

 • Lady GaGa: Nie potrzebuję mężczyzny

  Piosenkarka Lady GaGa twierdzi, że nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu. Więcej, gwiazda uważa, że facet nie jest jej do niczego potrzebny. "Nie sądzę, abym była stworzona do miłości i małżeństwa" - wyznaje.

 • Katie Price po raz piąty zostanie mamą!

  Katie Price znana jest głównie z tego, że jest znana. Celebrytka często pojawia się na imprezach w cudacznych przebraniach, których nie powstydziłaby się Lady Gaga. Trzeba przyznać, że ma głowę(...) ma także jedno dziecko z piłkarzem Dwightem Yorkiem. W 2010 roku po raz kolejny wyszła za mąż, jednak związek przetrwał zaledwie 11 miesięcy. Niedługo później związała się z niejakim Kieranem...

 • Powrót wielkich bohaterów

  ...z udziałem megagwiazd . A pomiędzy nimi... No cóż, fajne covery piosenek. I tak w pierwszym sezonie mieliśmy piosenki Madonny i Lady GaGa , wtedy cały świat dowiedział się, że jest "Glee". Drugi(...): jest to największy czarny charakter tej produkcji. Były sąsiad bohaterek, eks-mąż ich najlepszej przyjaciółki, obecnie: morderca po odsiadce . Mężczyzna po dziewięciu latach więzienia pragnie...

 • Lady GaGa wyjdzie za mąż?

  Amerykańska piosenkarka Lady GaGa zamierza jeszcze w tym roku wziąć ślub z Lukiem Carlem - donoszą brytyjskie media.

 • Lady GaGa boi się spać sama

  Amerykańska wokalistka Lady GaGa zatrudniła żonę swojego menedżera tylko po to, by kobieta spała z gwiazdą w jednym łóżku - ujawnia Maureen Callahan, autorka książki "Poker Face: The Rise and Rise of Lady GaGa".

 • Najlepiej zarabiający zespół świata. Lista!

  Irlandzka grupa U2 w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarobiła ponad 130 milionów dolarów, stając się tym samym najbardziej kasowym wykonawcą muzycznym ostatniego roku.

 • Pamela Anderson nie obleje się wodą

  Pamela Anderson odmówiła wzięła udziału w charytatywnej zabawie celebrytów - Ice Bucket Challenge. Gwiazda protestuje w ten sposób przeciwko wykorzystaniu zwierząt do testów przez ALS Association.

 • Sylwester i Nowy Rok przed TV

  W ostatni dzień 2009 roku największy bój o sylwestrowego widza stoczą stacje TVP2 oraz Polsat, które przygotowały wielogodzinne transmisje imprez plenerowych. Pozostali nadawcy stawiają na widzów lubiących dobre kino.

 • "Nigdzie nie pasujemy"

  Garbage to zespół, który dołożył kilka sporych cegieł w budowie "brzmienia lat 90.", w którym było miejsce na ostrą wokalistkę, ostre gitary i ostrą elektronikę. To jedna z największych gwiazd i jeden z najbardziej oryginalnych zespołów tamtej epoki. Chociaż wiek XXI, który odesłał rocka z powrotem do garażu, nie był dla grupy aż tak łaskawy, ta zachowała klasę, przebojowość i niepowtarzalny charakter swojej twórczości. A dziś, po siedmiu latach przerwy, powraca z albumem "Not Your Kind Of...