• Informacje na temat:

  lady pank

Artykuły na temat: lady pank
 • Kompromitacja Lady Pank

  Nie od dziś wiadomo, że Lady Pank to kiepski zespół. Ale to, co wydarzyło się w Chicago podczas koncertu dla Polonii amerykańskiej jest ostatecznym dowodem, że Jan Borysewicz z kolegami powinni na dobre pożegnać się ze sceną.

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

 • Wokalista Lady Pank pójdzie siedzieć?

  Januszowi Panasewiczowi, wokaliście Lady Pank grozi kara do roku więzienia, za trafienie po pijanemu plastikową butelką w głowę 24-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim.

 • Kielich "Drapacz chmur": Lady Pank zawsze jest na pierwszym miejscu

  "Postanowiłem zrobić kolejny krok naprzód i zaangażowałem się w powstawanie tej płyty znacznie mocniej niż na debiucie" - tak o albumie "Drapacz chmur" (premiera 20 lutego) mówi Krzysztof Kieliszkiewicz "Kielich", basista Lady Pank.

 • Lady Pank zapłaci 40 tysięcy

  ...9 czerwca fani Lady Pank, którzy przyszli na koncert zespołu w Pruszczu Gdańskim, mieli okazję obejrzeć kompletnie zalanego Janusza Panasewicza (51 l.). Jedna z osób wyjątkowo boleśnie odczuła stan wokalisty.

 • Siatkarska lista przebojów. Piosenki z meczów siatkówki

  Te piosenki już na zawsze będą kojarzyć się z triumfem naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata.

 • Kolejny skandal z udziałem Lady Pank

  W przedostatni weekend maja odbyły się "Dni Aleksandrowa Łódzkiego". Największą gwiazdą imprezy miał być zespół Lady Pank. Rzeczywiście, był to występ, który najbardziej zapadł widzom w pamięć, choć niekoniecznie ze względów artystycznych. Jak donosi "Twoje Imperium", Janusz Panasewicz i Jan Borysewicz zachowywali się żenująco. Ten pierwszy nie pamiętał tekstów piosenek, drugi m.in. kopnął...

 • Borysewicz i Kukiz znowu razem!

  7 listopadzie w Kijów Centrum w Krakowie odbędzie się jedyny wspólny koncert w tym roku Jana Borysewicza i Pawła Kukiza.

 • Skandal! Wokalista Lady Pank wywinął się od więzienia

  Janusz Panasewicz (52 l.) nie pójdzie do więzienia, bo zapłacił...

 • Andrij Kuźmenko nie żyje. Zginął w wypadku

  W wypadku samochodowym na Ukrainie zginął jeden z najpopularniejszych ukraińskich muzyków sceny rockowej i pop Andrij Kuźmenko. Znany pod pseudonimem Kuźma Skriabin, wychował się na polskiej muzyce, audycjach Polskiego Radia. Doskonale mówił także po polsku.

Zdjęcia na temat: lady pank
Dyskusje na temat: lady pank
 • Re: Gwiazdy, które mają bliźniacze rodzeństwo

  pewnie a muzykę dało Lady Pank

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając gra w teatrze... w negliżu

  Lady Pank śpiewał mniej niż ZERO...... https://www.youtube.com/watch?v=KBhI8o44ViM

 • Re: "Policjanci z Miami": Skandalista Don Johnson

  Myślisz, że w Polsce było lepiej? Tam mieli kasę na drogie narkotyki, kilka "występów" w filmach a potem kilka lat ćpania i chlania. W Polsce, w latach 80'tych nie było różowo, stawki dla aktorów czy muzyków były "urzędowe", za to można było tylko ćpać kompot z makówek i chlać czystą. Nawet nie wiesz co wyprawiał Lady Pank po hotelach, mam ci wspomnieć tego z Dżemu, Korę, Kukiza czy gościa

 • Re: Zżarła ją trema!

  Tam się rozgrywała jakaś zakulisowa gierka polityczno-finansowa (dowód: końcówka występu N. Niemen, Pietrzaka, piosenka "sztuczny miód " z ewidentnym aktualnym podtekstem, niezaproszenie takich wykonawców jak Młynarski, Lady Pank, Budki Suflera), więc nie zdziwiłoby mnie nawet, gdyby w ramach ośmieszenia w odsłuchach puścili jej sialala, sialala, sialala - może Ostrowska albo Kozidrakowa dałaby

 • Re: Wyrusza na podbój... Broadwayu!

  a w jakim jezyku jest ta sztuka? bo jesli po polsku to nie ma mowy o zadnym sukcesie tylko o zagraniu kilka razy dla lokalnej polonii zeby zarobic sporo nieopodatkowanej kasiorki ,,,nic wiecej ,,,artysci z Polski robia tak od wielu lat ...nie ma to nic wpolnego z miedzynarodowym sukcesem ...inaczej Lady Pank , Kombi i inni juz dawno byliby gwiazdami bo jezdzili tam na koncerty latami