• Informacje na temat:

  lady pank alkohol

Artykuły na temat: lady pank alkohol
 • Gwiazdy nie radzą sobie z alkoholem!

  ..." - wyznała w wywiadzie. "Każdy dzień to małe zwycięstwo, ale z alkoholizmem zmagasz się do końca życia". Jan Borysewicz, gitarzysta Lady Pank, postanowił podjąć walkę z nałogiem po tym(...)Agnieszka Kotulanka straciła rolę w serialu "Klan" przez - jak twierdzą tabloidy - uzależnienie od alkoholu. Choć aktorka nie wypowiedziała się na ten temat, w jej imieniu zrobił to już Tomasz...

 • Lady Pank: Wokalista skazany

  Wyrok 13 tys. zł grzywny i 3 tys. zł nawiązki orzekł w środę gdański sąd wobec wokalisty Lady Pank, Janusza Panasewicza, który podczas koncertu rzucił ze sceny w publiczność plastikową butelką z wodą. Butelka trafiła w głowę 24-letnią kobietę.

 • Kompromitacja Lady Pank

  Nie od dziś wiadomo, że Lady Pank to kiepski zespół. Ale to, co wydarzyło się w Chicago podczas koncertu dla Polonii amerykańskiej jest ostatecznym dowodem, że Jan Borysewicz z kolegami powinni na dobre pożegnać się ze sceną.

 • Lady Pank: Ruszył proces

  W sądzie Gdańsku rozpoczął się w środę (28 maja) proces wokalisty grupy Lady Pank, Jana Panasewicza, oskarżonego o to, że podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim rzucił ze sceny w publiczność plastikową butelką z wodą. Butelka trafiła w głowę kobietę znajdującą się pod sceną.

 • Borysewicz po 40 latach przestał pić!

  Słynny gitarzysta Lady Pank oznajmił właśnie, że od trzech miesięcy nie spożywa alkoholu. Zapewnia, że definitywnie z tym skończył...

 • Do pięciu lat więzienia grozi wokaliście Lady Pank Januszowi Panasewiczowi, który w czerwcu podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim rzucił ze sceny butelką wody, trafiając 23- letnią fankę.

 • Jak na faceta po dwóch zawałach, 52-letni Jan Borysewicz trzyma się całkiem nieźle. Awantury na koncertach, ciągłe imprezy, alkohol i kobiety - nic nie wskazuje na to, że członek zespołu Lady Pank przeszedł pierwszy zawał w wieku... 30 lat, a pół roku temu - drugi.

 • Nagana dla wokalisty Lady Pank

  Gdański sąd rejonowy ukarał we wtorek (31 marca) naganą wokalistę zespołu Lady Pank, Janusza Panasewicza, za to, że podczas koncertu, który odbył się w czerwcu 2007 r. w Pruszczu Gdańskim, wulgarnie odzywał się do publiczności. Sąd zdecydował również, że wokalista ma zapłacić 100 zł zryczałtowanych kosztów postępowania sądowego.

 • Jan Borysewicz przeżywa trzecią młodość!

  Gorący majowy weekend w Sopocie. Na słynnym Monciaku sezon wakacyjny już w pełni. Przy jednym ze stoisk z zabawkami dla dzieci można było dostrzec gitarzystę i lidera Lady Pank, Jana Borysewicza. Nie(...) z nową partnerką i dziewczynką sprawiają wrażenie szczęśliwej rodziny. To już kolejna próba ułożenia sobie życia przez lidera Lady Pank. Z pierwszego małżeństwa z Danutą Borysewicz ma córkę Joannę (37

 • Wokalista Lady Pank winny

  10 tys. zł grzywny wymierzył Januszowi Panasewiczowi Sąd Rejonowy w Gdańsku.