• Informacje na temat:

  lady pank wszystko o zespole

Artykuły na temat: lady pank wszystko o zespole
 • Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska - rekordowe stawki za koncert sylwestrowy!

  ...błyszczała Agnieszka Chylińska. Za ten jeden występ zgarnęła ponoć 70 tys. zł. Oprócz niej TVN zaangażował Annę Wyszkoni oraz zespoły Lady Pank, Kombii i LemON. Ich stawki to ok. 60 tys. zł. Nieco mniej(...) wszystko. W myśl tej zasady nasi idole, oprócz honorariów, domagają się spełnienia specjalnych zachcianek. Dlatego w garderobie Górniak nie zabrakło jej ulubionej wody mineralnej z Tajlandii, a Dodzie...

 • Video "Wszystko jedno": Dym z papierosów, rozbite szkło i piękne kobiety

  Dowodzona przez wokalistę Wojtka Łuszczykiewicza grupa Video zaprezentowała teledysk do utworu "Wszystko jedno".

 • Video z kontraktem

  "Wszystko jedno" to singel grupy Video zapowiadający nowy album.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Jubileusz RMF FM: Perfect artystą 25-lecia!

  Artysta 25-lecia wybrany! Podczas koncertu Jubileusz 25 lat RMF FM nagrodę dla najważniejszego zespołu w historii stacji wręczono zespołowi Perfect.

 • Czwartkowy (31 lipca) "Fakt" wieszczy koniec jednej z najpopularniejszych polskich grup rockowych.

 • Lady Pank: Żeby nie przegiąć

  - Wszystko w tym zespole jak do tej pory jest improwizacją, ale to się jakoś kupy trzyma. Gdybyśmy byli bardziej zorganizowani, to być może by się to dawno rozpadło - tak o zespole Lady Pank mówi nam wokalista Janusz Panasewicz.

 • Opole 2014: Startuje 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej (program; kto wystąpi)

  Gala na jubileusz 25-lecia wolnych wyborów, koncert SuperDebiutów z piosenkami Czesława Niemena, kabareton, recitale - Edyty Geppert oraz Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana - to atrakcje tegorocznego festiwalu w Opolu. Impreza rozpoczyna się w piątek (6 czerwca).

 • Juan Carlos Cano: W Meksyku jestem bardziej znany, niż w Polsce

  Zwycięzca ostatniej edycji "The Voice of Poland", pochodzący z Meksyku Juan Carlos Cano powiedział PAP Life, że dzięki polskiemu programowi w swej ojczyźnie jest dziś chyba bardziej znany, niż w Polsce. We wrześniu wystąpi w "La Voz Mexico" jako gwiazda.

 • Poezja z letnich list przebojów

  W poszukiwaniu następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego, czy choćby talentów na miarę Katarzyny Nosowskiej, zerknęliśmy na notowania wakacyjnych list przebojów. Okazuje się, że tegoroczne hity lata nie zamykają się w schemacie: ona, on, wielka miłość, szczęśliwa bądź nieszczęśliwa, namiętność i tęsknota...