• Informacje na temat:

  lagerfeld zaprojektował

Artykuły na temat: lagerfeld zaprojektował
 • Victoria zaprojektuje luksusowy hotel?

  Pojawiły się pogłoski, że Victoria Beckham ma zaprojektować w Dubaju ekskluzywny hotel, a całe przedsięwzięcie odbywać się będzie pod patronatem Karla Lagerfelda.

 • ...ramiączek projektu Karla Lagerfelda, którą uzupełniła o bolerko z kolekcji Chanel oraz różowe baletki.  Kolejny ślub w tajemnicy przed mediami wziął Jarosław Wałęsa i Ewelina Jachymek. Obecnie(...) 6,5 tys. oraz opaskę Jennifer Behr. Kreację zaprojektowała Gosia Baczyńska. Para poprosiła gości o koperty z pieniędzmi zamiast prezentów ślubnych. Dodatkowo przygotowano specjalne pudełko, do...

 • Szczegóły ślubu Anji Rubik

  ...27-letnia Anja Rubik i jej partner, model Sasha Knezevic zaręczyli się niespełna dwa miesiące temu. Jak dowiedział się magazyn "SHOW", przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą. Wiadomo, że na uroczystość zostaną zaproszone sławy takie, jak Karl Lagerfeld, Gisele Bündchen i Leonadro Dicaprio. Ślub odbędzie się w Europie Południowej, najprawdopodobniej nad brzegiem Morza Śródziemnego. Anja...

 • Zaprojektuje hotel za 25 mln funtów

  Pojawiły się pogłoski, że Victoria Beckham ma zaprojektować w Dubaju ekskluzywny hotel, a całe przedsięwzięcie odbywać się będzie pod patronatem Karla Lagerfelda.

 • Ślubna suknia Katie Holmes

  Katie Holmes (27 l., "Batman-Początek" ), która już w listopadzie będzie panną młodą, ma nadzieję, że kiedy Tom Cruise poprowadzi ją do ołtarza, założy na siebie suknię marki Chanel, zaprojektowaną przez Karla Lagerfelda.

 • Lily Allen po tragedii była w stanie krytycznym

  Brytyjska wokalistka Lily Allen zachorowała na sepsę krótko po tym, jak w październiku 2010 roku poroniła.

 • Eva Herzigova jurorką we włoskim "Project Runway"

  Czeska top modelka i aktorka Eva Herzigova poprowadzi ruszającą 26 lutego włoską edycję programu "Project Runway" i będzie jednocześnie jedną z jego jurorek. Zapowiedziała, że będzie równie surowa wobec uczestników, jak jest wobec siebie.

 • Penelope Cruz w szkarłatnych kreacjach

  Laureatka Oscara, Penelope Cruz została twarzą marki i kalendarza Campari 2013. Sesje zdjęciowe to część jej pracy, ale jak przyznaje, także przyjemność i pasja. W wywiadzie dla brytyjskiego "Voguea" opowiedziała o swoich pozaaktorskich zainteresowaniach.