• Informacje na temat:

  lainie kazan

Artykuły na temat: lainie kazan
 • Powrót Czerwonego Kapturka

  Randal Kleiser, autor "Grease" i "Błękitnej laguny" , zamierza przenieść na ekran klasyczną baśń. Film będzie musicalem, a za jego realizację odpowiadać będą twórcy powstałej w ubiegłym roku nowej wersji "Jasia i Małgosi". Podobnie jak w przypadku tamtej adaptacji - "Czerwony Kapturek" będzie dość swobodnym odczytaniem klasyki dziecięcej literatury.

 • Nominacje do Złotych Malin

  Słynny już obraz "Gigli" , z Benem Affleckiem i Jennifer Lopez w rolach głównych, zdominował 24. już uroczystość przyznania nominacji do Złotych Malin - dorocznych nagród dla najgorszych amerykańskich filmów 2003 roku. "Dzieło" Martina Bresta ma szansę na zwycięstwo w aż.... dziewięciu kategoriach. Jedną nominacje mniej dostały: lekko niesmaczne familijne widowisko "Kot" , w którym główną rolą zagrał Mike Myers, oraz rozbrajająca opowieść o zwycięzcach amerykańskiego "Idola", zatytułowana...

 • Gildia Aktorów nominuje

  We wtorek, 28 stycznia, Gildia Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild), ogłosiła swe tegoroczne nominacje. Najwięcej nominacji aktorskich otrzymały filmy "Chicago" (pięć), "Godziny" (cztery) i "Adaptacja" (trzy). Nagrody zostaną wręczone w tym roku już po raz 9. Listę zwycięzców Gildia ogłosi 9 marca.

 • Weekend z polskimi filmami

  Mimo że rozpoczął się już lipiec i powinniśmy wygrzewać się w blasku wakacyjnego słońca, to nie da się ukryć, że pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza. Może więc tym bardziej warto spojrzeć co oferują w weekend polskie stacje - przynajmniej tu jest w czym wybierać. Zwłaszcza, że większość z nich stawia tym razem na polskie produkcje.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

Wideo na temat: lainie kazan
 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.

 • Słowo na M

  Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry - młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela - outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie - jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.