• Informacje na temat:

  lake bell

Artykuły na temat: lake bell
 • Lake Bell urodziła!

  Lake Bell (38 l.) i Scott Campbell zostali rodzicami po raz drugi! Na świat przyszedł ich synek. Para jeszcze nie zdradziła, jak nazwała dziecko.

 • Gwiazda "Gotowych na wszystko" w nowym filmie

  Eva Longoria ("Gotowe na wszystko"), Paul Rudd ( "40-letni prawiczek" ) i Lake Bell ("Wojenne opowieści") wystąpią w filmie "How I Met My Boyfriend's Dead Fiance". Reżyserem będzie debiutujący w tej roli Jeff Lowell (scenariusz do serialu "Drew Carey Show").

 • Amerykańska aktorka Lake Bell (37 l.) była jedną z gwiazd, które zaproszono na galę Creative Arts Emmy Ewards 2016. Na tę okazję gwiazda postanowiła wystroić się w błyszczącą długą sukienię od projektantki Naeem Khan. Niestety, kreacja z mnóstwem frędzelków spłatała jej niezłego figla! Gdy aktorka gwałtowanie się poruszyła, wszyscy mogli podziwiać jej wdzięki. Na swoje szczęście, gwiazda nie...

 • Gary Moore: Wciąż gra muzyka

  "Był krzepkim gościem, a nie ofiarą rocka" - mówił wstrząśnięty Eric Bell, gitarzysta Thin Lizzy, po informacji o nagłej śmierci Gary'ego Moore'a. Słynny gitarzysta, pamiętany z wielkiego przeboju "Still Got The Blues (For You)", zmarł 6 lutego 2011 roku w wieku 58 lat.

 • Rok 2020 w polskich serialach

  ...takie filmy i seriale jak "Palimpsest" (reż. Konrad Niewolski), "Prosta historia o morderstwie" (reż. Arkadiusz Jakubik),"Paradoks", "Zbrodnia" czy "Belle Epoque". Pracował także jako szef(...) Herman ("Volta", "Córki dancingu"), Jacka Komana ("Moulin Rouge!,", "Kochaj i tańcz", "Top of the Lake"), Karolinę Gorczycę ("Skrzydlate świnie", "Miłość na wybiegu"), Mirosława Haniszewskiego...

 • Longoria w komedii romantycznej

  Brak nowych odcinków "Gotowych na wszystko" nie oznacza wcale, że zapomnimy o aktorach biorących udział w realizacji tego serial u. Na przykład Eva Longoria pojawi się w nowej komedii romantycznej.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...spotykać. Korona królów odc.113 Ranny Ligęza przyznaje, że popełnił błąd, wdając się w romans z Bellą. Postanawia przeprosić żonę. Andrzej z Tęczyna chce się rozmówić z Kazimierzem. Uważa, że ten źle...

 • Transatlantycki przegląd alternatywy

  W połowie września ukaże się ścieżka dźwiękowa do nowego serial u brytyjskiej telewizji Channel 4, zatytułowanego "Ny-Lon". Na płycie znajdzie się przegląd nagrań z brytyjskiej i amerykańskiej sceny alternatywnej.

 • Gotowi na wszystko

  ...projektantem, którego dotychczasowe projekty nie podbiły świata mody. Cam, najlepszy przyjaciel Bena, to lekkoduch, który chce, aby jego kumpel "wrócił do gry" po rozstaniu z Rachel (Lake Bell), projektantką(...)", serial "Ostry dyżur"). W pozostałych rolach można zobaczyć: Luisa Guzmana, Lake Bell, rapera i piosenkarza Scotta "Kid Cudi" Mescudi'ego, Marthę Plimpton, Shannyn Sossamon oraz Eddie Kaye Thomas...

 • Kate Bosworth pokazała zdjęcia ze ślubu

  W najnowszym numerze magazynu "Martha Stewart Weddings" Kate Bosworth podzieliła się z całym światem zdjęciami ze swojego ślubu.