• Informacje na temat:

  łakomska zdjęcia

Artykuły na temat: łakomska zdjęcia
 • "Oko za oko": Rozpoczęły się zdjęcia do serialu

  Wystartowały zdjęcia do nowej produkcji obyczajowej "Oko za oko". Na zlecenie Telewizji Polsat serial realizuje Artrama, firma należąca do Tadeusza Lampki, produkująca m.in. "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "W rytmie serca".

 • "Klub Szalonych Dziewic"

  23 września telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowego serial u obyczajowego "Klub Szalonych Dziewic". W rolach czterech przyjaciółek, które znają się jeszcze z czasów liceum wystąpią: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Monika Buchowiec i Dominika Łakomska.

 • Łakomska nie szczepi dziecka

  ...33-letnia Dominika Łakomska , aktorka znana ostatnio z serialu "Klub Szalonych Dziewic", stara się żyć w zgodzie z naturą. Dlatego zdecydowała się w ogóle nie szczepić swojej córeczki.

 • W warszawskim parku Skaryszewskim kręcono zdjęcia do ostatniego przed letnią przerwą odcinka serial u "Egzamin z życia". Tym razem młodzi bohaterowie podczas koncertu charytatywnego zbierali pieniądze dla chorego na Zespół Turnera, małego Kacpra. Na koncercie wystąpił filmowy kompozytor Seweryn Kleiberg oraz Perkoz ze swoim zespołem hip-hopowym - w tych rolach Krzysztof Globisz ( "Jasminum

 • "Oko za oko": Odsłaniamy kolejne nazwiska

  Pod koniec lipca ruszyły zdjęcia do pierwszego sezonu serialu "Oko za oko", który telewizyjna Czwórka, wspólnie z firmą Artrama (twórcą m.in. "M jak miłość") przygotowuje na jesień. Na planie pojawili się kolejni aktorzy...

 • Z kim całuje się Przybylska?

  Seksowna Anna Przybylska na romantycznym spacerze z przystojnym Kubą Wesołowskim? A do tego jeszcze dwie piękne, roześmiane kobiety Anna Dereszowska i Monika Buchowiec? Oj powodzi się temu Kubie, powodzi... A już na pewno na planie serialu "Klub Szalonych Dziewic" .

 • "Klub szalonych dziewic" się kręci. Zobacz zdjęcia!

  Trwają zdjęcia do nowego serialu. Tak sugestywny i zachęcający tytuł to jednak tylko... nazwa drinka, który popijają cztery przyjaciółki.

 • Serial o dziennikarzach

  Kilka tygodni temu Telewizja Polska informowała o nowym projekcie informacyjnym - PL24. Zagadka się wyjaśniła. Publiczny nadawca pracuje nad nowym serialem o pracy polskich dziennikarzy.

 • Dereszowska: Bardzo trudno zagrać pijaną

  ...scenariusz sam w sobie napisany jest wyraziście i daje pole do popisu. Poza tym piękne obrazy i piękne zdjęcia zrobione przez Jeremiego Prokopowicza, które są wielkim walorem tej produkcji. PAP Life(...) ta współpraca, czy szybko udało się znaleźć wspólny język? A.D.: - Bardzo szybko. Byłam tym zaskoczona, bo wcześniej nie znałam Jacka. Spotkaliśmy się dopiero na zdjęciach próbnych. Ja go niezwykle...

 • "Oko za oko": Nowy serial Tadeusza Lampki w TV4

  Bohaterami "Oko za oko" będzie małżeństwo Anna i Maciej Wysoccy (w taj roli Dominika Łakomska, czyli Teresa Drawicz z "M jak miłość"i Łukasz Konopka, czyli Krzysztof Smolny z "Na Wspólnej"). Ona(...) pracy będziemy mogli pokazać widzom . Na razie skupiamy się na działaniu - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Tadeusz Lampka. Zdjęcia do pierwszych trzech odcinków rozpoczęły się 14 kwietnia. Na razie...

Wideo na temat: łakomska zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...