• Informacje na temat:

  lalka barbie twarz

Artykuły na temat: lalka barbie twarz
 • Świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami. Niektórzy mają w nim solidną pozycję i ani myślą rezygnować z kariery, ale jest też miejsce dla nowych gwiazd! Nie brakuje chętnych do zaistnienia w tej branży, ale tylko najciekawsze osobowości mają szansę. Kto w 2017 pojawił się i zdobył uznanie fanów? Przekonajcie się o tym, przeglądając naszą galerię nowych twarzy.

 • Lubiczowie, rajdy i... lalki Barbie

  Patrycja Hurlak, znana widzom m.in. z roli Majki Podolskiej w serialu "Klan", to kobieta o wielu twarzach i oryginalnych pasjach. Pracuje jako aktorka, a po godzinach sędziuje podczas rajdów samochodowych. Ponadto kolekcjonuje lalki Barbie.

 • Anella dała kosza Kukulskiej

  Kilka tygodni temu media obiegły wspólne zdjęcia Natalii Kukulskiej (42 l.) i "polskiej Barbie" (26 l.).

 • Frytka z babcią: Najbardziej żenujący wywiad roku?

  ...odbyć się w cztery oczy. Po śmierci ojca Frytki, syna Ewy - Bartłomieja Frykowskiego, nie miały ze sobą kontaktu aż do tego roku. Dlaczego? "Boże, serce mi wtedy pękało. Agnieszka ma taką twarz... Taką(...), chciałam wszystkiego naraz" - mówi Frytka. A teraz najzabawniejszy fragment rozmowy. Panie dowodzą, że są do siebie bardzo podobne (wierzymy!). Wywiązuje się dyskusja o lalce Barbie, o jakiej Frytka...

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • Polska modelka urodziła syna

  W sobotę, 29 stycznia, Karolina Malinowska urodziła syna. Modelka i Olivier Janiak zostali rodzicami po raz drugi.

 • "Chciałam drugiego chłopca"

  Niedawno media obiegła wiadomość, że Karolina Malinowska i Olivier Janiak spodziewają się kolejnego syna. Modelka zdradza, że ani przez moment nie było tak, że oczekiwała dziewczynki, ponieważ "chłopcy są super" i... można się z nimi bawić samochodami!

 • Twiggy znów zaśpiewa

  Ikona lat 60., słynna modelka o wielkich oczach i filigranowej sylwetce planuje powrót do show-biznesu. Twiggy nie wraca jednak do modellingu, a do śpiewania. Już wkrótce ukaże się jej album zatytułowany "Romantically Yours".

 • Gdzie jest nasze zagłębie tańca?

  Na castingu w Białymstoku padła deklaracja - "Ja wygram You Can Dance". Kto jest tak pewny swojego zwycięstwa?

Dyskusje na temat: lalka barbie twarz
 • Re: - Robiłam piersi, poprawiałam i usta, gó...

  ma za szpetną twarz na lalkę Barbie i nie ma wcięcia w talii oraz brakuje jej piersi proporcjonalnych do sylwetki. Ona ma zbyt chude ciało aby jej takie wielkie piersi pasowały. Kobieta jak lalka Barbie jest przecudnej urody blondynką o owalnej buzi, a nie kwadratowej jak ta Siwiec. I jej kinol jest za wielki. Też powinna go poprawić bo on ją szpeci tak samo jak jej męskie rysy twarzy, z którymi