• Informacje na temat:

  lambert

Artykuły na temat: lambert
 • Szepty przeszłości

  Nieznany sprawca napada na Cindy, przyjaciółkę Maud z Paryża. Kobieta zostaje dotkliwie pobita i trafia pod opiekę doktora Cassarda. Lambert próbuje dowiedzieć...

 • Queen + Adam Lambert: Brytyjczycy na kolanach

  13 stycznia w Newcastle rozpoczęła się europejska trasa Queen + Adam Lambert. Tamtejsze media pieją z zachwytu, a oklaski zbiera także Adam Lambert, który budzi mieszane uczucia u wielu fanów Królowej.

 • Auge um Auge (46/56); Regie: Sean K. Lambert (USA 2006)

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: 2500 zł za bilet na scenie!

  Koncertem w Newcastle 13 stycznia grupa Queen z Adamem Lambertem jako wokalistą rozpoczyna europejską trasę. W jej ramach 21 lutego brytyjski zespół zagra w Kraków Arenie.

 • Nie chcą geja w Malezji

  Malezyjska partia opozycyjna domaga się od rządu odwołania planowanych koncertów Adama Lamberta . Zdaniem polityków, amerykański gwiazdor promuje "kulturę homoseksualistów" w muzułmańskim kraju.

 • Koncert Queen + Adam Lambert we Wrocławiu. Miasto domaga się milionów

  Spółka Wrocław 2012 będzie domagać się kilku milionów złotych za starty poniesione przy organizacji koncertu Queen + Adam Lambert, który odbył się w lipcu 2012 r. na stadionie we Wrocławiu.

 • Miłość od pierwszego wejrzenia

  Do organizacji wesela Konstancja (Małgorzata Socha) wynajmie ekscentrycznego Lamberta Lorka z firmy Lalo Weddin (Michał Grzybowski), a on nieoczekiwanie zakocha się w... Rafale (Jacek Braciak).

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Agenci NCIS: Los Angeles

  ...zamieszany morderca o pseudonimie Kameleon (Christopher Lambert), który niegdyś poprzysiągł zemścić się na Callenie.

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

Zdjęcia na temat: lambert
Wideo na temat: lambert
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Na tropie Marsupilami

  Twórcy przeboju kinowego "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" powracają z nową komedią - "Na tropie Marsupilami". Tym razem Alain Chabat bawi jako dziennikarz Dan. Przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony reporter dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem dzikiego plemienia Payów. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że do tej pory sprytny dziennikarz kręcił swoje mrożące krew w żyłach relacje, w przydomowym ogródku głuchej ciotki. Dan wyrusza do egzotycznej Palombii. Mając...

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.

Dyskusje na temat: lambert
 • Re: "The Witcher": Zdjęcia do serialu są kręcone w Polsce!

  Lamber, Lambert...Ty ch*ju.....chyba tak ta fraszka szła. W Lambercie obudził się ni z tego ni z owego poeta......cytuję "Mgła gęsta jak mleko".....i tu Geralt z Rivii popisał się tą fraszką :)

 • Re: "Rozbite marzenia. 1918-1939": Michalina Olszańska jest autorką ośmiu... powieści!

  Ona przypadkiem nie grała ostatnio żydówki w filmie Sobibor? Christopher Lambert zagazował ją więc długo nie pograła, ale rola choć krótka bardzo jej pasowała

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Bali Bej się żeni

  George Michael też był przystojny. Freddie Mercury, Adam Lambert, Ricky Martin, Piasek tez byli przystojni. A potem wyszło szydło z wora - oni byli gejami! Po latach dowiemy się, że ten przystojniak też jest gejem a ten ślub to była jedna wielka ściema!

 • Re: "Korona królów": Serial o losach Kazimierza Wielkiego

  ha ha ...widać,że Historia Polski zaczyna się od 1333 roku !!! A może by tak nakręcić film od roku 1000---gdzie Mieszko I oddał swój cały majątek z ludźmi kościołowi !!! Abo Mieszko II Lambert, który ożenił się z niemką i też oddawał wszystko jak leciało Niemcom.......... Jakie będą przeskoki czasowe? co 150-200 lat ??????

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Lambert, chciałabym mieć Twoja pewność.To jedyny słuszny wybór,ale wypadki chodzą po ludziach.Jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Może Pani Łepkowska ostatnio coś nagrzeszyła Po takiej agitacji, na miejscu producentów nie miałbym wyjścia. Bałbym się jakiegoś wypadku czy pikiety pod domem ;)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Panie nie panikujcie! Filip na pewno ma tę rolę w kieszeni. Dajcie już spokój ;)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Lambert, chciałabym mieć Twoja pewność. To jedyny słuszny wybór,ale wypadki chodzą po ludziach. Jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Może Pani Łepkowska ostatnio coś nagrzeszyła