• Informacje na temat:

  lana clarkson aktorka

Artykuły na temat: lana clarkson aktorka
 • "House of Cards": Szósty sezon powstał dzięki Robin Wright

  W programie "The Talk" wyemitowanym na antenie stacji CBS aktorka Patricia Clarkson przyznała, że to właśnie dzięki wytrwałości Robin Wright powstał szósty i finałowy sezon serialu "House of Cards".

 • Była żona Phila Spectora: On wciąż mi to robi

  40 lat po rozstaniu z żoną Ronnie Spector odsiadujący karę więzienia producent Phil Spector wciąż zabrania jej wykonywać na koncertach utwory jego autorstwa.

 • Słynne procesy gwiazd

  Znany ze współpracy z The Beatles, producent muzyczny Phil Spector, został skazany na 19 lat więzienia za zabójstwo 40-letniej przyjaciółki, aktorki Lany Clarkson w lutym 2003 roku. Jej ciało znaleziono w domu producenta w Los Angeles. Przyczyną śmierci był postrzał w usta. Spector utrzymywał, że Clarkson przypadkowo zastrzeliła się sama. Lekarze i technicy policyjni uznali jednak, że było to...

 • Artyści czy sadyści?

  Muzyka kojarzy nam się w większości przypadków z rzeczami przyjemnymi, chociaż często zdarza nam się wykrzykiwać w złości, że jeżeli jeszcze raz usłyszymy "Włączamy niskie ceny", to nie wytrzymamy i coś komuś zrobimy. W przeszłości okazywało się, że sami artyści dokonywali najgorszych czynów.

 • Dostanie co najmniej 19 lat?

  Prokuratorzy zażądali co najmniej 19 lat pozbawienia wolności dla oskarżonego o morderstwo słynnego producenta Phila Spectora (69 l.).

 • Phil Spector: "Chyba kogoś zabiłem"

  "Chyba kogoś zabiłem" - miał powiedzieć do swego szofera Phil Spector w feralną noc, 3 lutego 2003 roku. Słynny producent kilka dni temu został formalnie oskarżony o zamordowanie aktorki Lany Clarkson.

 • W sprawie Phila Spectora, oskarżonego o zabójstwo aktorki Lany Clarkson, nastąpił niespodziewany zwrot. Pojawiły się nowe dowody, świadczące o tym, że mogło to być samobójstwo. Słynny producent ma zatem szansę na uniknięcie grożącej mu kary dożywotniego więzienia.

 • Został skazany na 19 lat!

  Ekscentryczny producent muzyczny, 69-letni Phil Spector został w piątek skazany przez sąd w Los Angeles na 19 lat więzienia za zabójstwo 40-letniej przyjaciółki, aktorki Lany Clarkson w lutym 2003 roku.

 • Phil Spector oskarżony o morderstwo

  Phil Spector, legendarny producent muzyczny, został aresztowany pod zarzutem morderstwa. W poniedziałek, 3 lutego, nad ranem w domu Spectora, który znajduje się w Alhambrze, pod Los Angeles, znaleziono zwłoki 41-letniej aktorki, Lany Clarkson.

 • Jest bity w więzieniu?

  Odbywający 19-letni wyrok za zabójstwo aktorki Lany Clarkson, muzyczny producent Phil Spector, jest ofiarą ataków współwięźniów.

Wideo na temat: lana clarkson aktorka
 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.