• Informacje na temat:

  lana del rey born to die

Artykuły na temat: lana del rey born to die
 • "Ultraviolence" Lany del Rey amerykańskim numerem jeden

  Nowy album Lany del Rey trafił na szczyt zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w USA.

 • Lana del Rey nie próżnuje

  Rok po premierze albumu "Born To Die" Lana del Rey weszła do studia nagrań, by rozpocząć rejestrację kolejnej płyty.

 • Lana del Rey najpopularniejsza na świecie

  Album "Born To Die" amerykańskiej sensacji Lany del Rey znalazł się na 1. miejscu światowej listy bestsellerów płytowych.

 • Lana Del Rey powraca do Warszawy

  2 czerwca 2013 roku na Torwarze w Warszawie wystąpi Lana Del Rey.

 • Lana Del Rey: Sensacyjny debiut

  "Born To Die" (premiera 27 stycznia 2012 roku) to tytuł debiutanckiej płyty Lany Del Rey, sensacji muzycznych blogów, która trafiła do szerokiej publiczności za sprawą piosenki "Video Games".

 • 60 piosenek Lany del Rey

  Być może Lana del Rey chciałaby zamknąć swoją dyskografię na albumie "Born To Die" - jak sama deklaruje - jednak jej wytwórnia Polydor ma nieco inne plany.

 • Lana Del Rey: "Ultraviolence" w maju

  Amerykańska wokalistka Lana Del Rey podczas nieformalnego spotkania z wielbicielami ujawniła datę premiery swojej nowej płyty. "Ultraviolence" znajdzie się w sklepach 1 maja i - zdaniem wokalistki - "jest tak dobra, że zapomnicie o poprzedniej".

 • Jak smakuje Lana del Rey

  Krótko, bo niecałe półtorej godziny, śpiewała na warszawskim Torwarze amerykańska wokalistka Lana del Rey. Ale cóż to był za koncert!

 • Lana del Rey nieautentyczna? Wytwórnia staje w obronie nowej gwiazdy

  Amerykańska sensacja ostatnich miesięcy, znana z utworów "Video Games" i "Born To Die" 25-letnia Lana del Rey spotkała się z zarzutami, że jej kariera jest zręcznie sterowana przez marketingowców.

Wideo na temat: lana del rey born to die
 • Prawie jak gladiator 3D

  Scenarzysta "Epoki lodowcowej" i "Rybek z ferajny" zabiera widzów w podróż do starożytnego Rzymu, gdzie, delikatnie mówiąc, nie wszyscy byli urodzonymi wojownikami… Po wybuchu wulkanu w Pompejach, mały Tino zostaje uratowany przez generała Chirona, założyciela najbardziej znanej szkoły dla gladiatorów. Chłopak dorasta wśród walecznych młodzieńców, którzy marzą o wielkiej karierze. Tino nie ma podobnych ambicji i w ogóle nie przejmuje się lekką nadwagą i brakiem kondycji. Wszystko zmienia się...

 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

 • Siostry wampirki

  Pewnego pięknego letniego dnia do domu na spokojnych przedmieściach Bindburga wprowadzają się nowi sąsiedzi - państwo Tepes z 12-letnimi bliźniaczkami: Silvanią i Dakarią. Matka wygląda całkiem normalnie, ale pozostała trójka jest blada i dziwacznie ubrana. Tepesowie od razu wzbudzają podejrzenia mieszkającego obok Dirka von Kombasta. Nie bez powodu - wkrótce okazuje się, że ojciec i dziewczynki to wampiry - i tylko matka, Elvira, jest człowiekiem. Przez dwanaście lat cała rodzina mieszkała w...