• Informacje na temat:

  lana del rey promuje płytę

Artykuły na temat: lana del rey promuje płytę
 • Lana Del Rey: Sensacyjny debiut

  "Born To Die" (premiera 27 stycznia 2012 roku) to tytuł debiutanckiej płyty Lany Del Rey, sensacji muzycznych blogów, która trafiła do szerokiej publiczności za sprawą piosenki "Video Games".

 • "Ultraviolence" Lany del Rey amerykańskim numerem jeden

  Nowy album Lany del Rey trafił na szczyt zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w USA.

 • Piosenki jak wirusy. Kto tym steruje?

  Internetem wstrząsają kolejne epidemie. Wirusy mają tak groźnie brzmiące nazwy, jak "Gotye", "Lana del Rey" czy "Michel Teló". Ratunku przed nimi nie ma. Co gorsza, nie da się przewidzieć, gdzie i kiedy wykluje się kolejny.

 • Najpopularniejsze płyty 2012 roku w Polsce

  "Myśliwiecka" - album z kabaretowymi piosenkami Artura Andrusa był najczęściej kupowaną płytą roku 2012 w naszym kraju.

 • To będą najgłośniejsze debiuty 2012 roku?

  Jak na początku każdego kalendarzowego roku media wskazują na najgłośniejszych debiutantów i prognozują, która z nowych twarzy najmocniej wstrząśnie show-biznesem. Przyjrzyjmy się wykonawcom, którzy najczęściej pojawiają się w zestawieniach-proroctwach na 2012 rok.

 • Nieszczęśliwa Dusty Springfield

  Elton John nazwał Dusty Springfield "najwybitniejszą białą piosenkarką wszech czasów", na jej twórczości i wizerunku wzorują się Adele, Lana del Rey, Joss Stone, była też idolką Amy Winehouse. Dziś już wiemy, że ta wielka ikona lat 60. pod maską divy skrywała masę kompleksów, z którymi nigdy sobie nie poradziła.

 • Jack White na szczycie światowej listy

  Album "Blunderbuss", czyli pierwszy solowy longplay w dorobku Jacka White, wylądował na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie.

 • Wielka przygoda Keane

  Na początku maja nowy album wyda brytyjska grupa Keane. "Strangeland" po raz pierwszy został nagrany w czteroosobowym składzie, poszerzonym o basistę Jesse Quina.

 • Światowa lista: Trzy wokalistki na czele

  Nicki Minaj wyprzedziła Adele i Madonnę w najnowszym notowaniu światowej listy bestsellerów płytowych.

Wideo na temat: lana del rey promuje płytę
 • Crimson Peak. Wzgórze krwi

  Gotycki horror w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy "Labiryntu fauna" i serii "Hellboy". Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria. Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż - sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podaje.

 • Pacific Rim

  Gdy z głębi oceanów zaczęły wynurzać się na powierzchnię legiony potwornych pozaziemskich istot, zwanych Kaiju, nastała wojna, która przez lata miała pochłonąć miliony istnień i zasoby całej ludzkości. Do walki z olbrzymimi Kaiju opracowano specjalny rodzaj broni: wielkie roboty, zwane Jaegerami, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły łączą się za sprawą neuromostu. Jednak nawet Jaegery okazują się prawie bezbronne w starciu z bezlitosnymi Kaiju. Siły zbrojne broniące rasę...

 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.