• Informacje na temat:

  lana turner aktorka

Artykuły na temat: lana turner aktorka
 • "Nie ma dzisiaj zbyt wielu pięknych aktorek"

  Laną Turner" - dodała. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Joan Collins tęskni za stylem Alexis

  ...- Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Podwójne urodziny 'desperatek'

  Obie są utalentowanymi aktorkami, obie znamy z serialu "Gotowe na wszystko", ale ich drogi na szczyt przebiegały bardzo odmiennie. Obie zaś w tym tygodniu są jubilatkami: Felicity Huffman 9 grudnia kończy 49 lat, natomiast koleżanka z planu, Teri Hatcher wczoraj obchodziła 47. urodziny.

 • Sharon Stone jako Lana Turner

  Sharon Stone najprawdopodobniej zagra hollywoodzką gwiazdę Lanę Turner, w przygotowywanej właśnie filmowej biografii amerykańskiego gangstera Johny Stampanato. Lana Turner znana jest przede wszystkim ze swej roli w filmie "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" Tay Garnetta. Aktorka zmarła pięć lat temu, w wieku 74 lat.

 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  ...pięknością. Nie jest ani Avą Gardner ani Laną Turner" - dodała Collins.

 • S. Stone wściekła na Zetę Jones

  Sharon Stone ( "Kasyno" ) jest wściekła, że hollywoodzką gwiazdę Lanę Turner zagra Catherine'a Zeta Jones ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ). Bohaterka "Nagiego instynktu" była pierwszą kandydatką do roli legendarnej aktorki, znanej przede wszystkim ze swej roli w filmie "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" Tay Garnetta z 1946 roku.

 • Napisała książkę o... hollywoodzkich gwiazdach

  .... ulubiona gwiazda serialowej Naomi z "Luck'a" Joan Crawford oraz Bette Davis, Lana Turner, Vivien Leigh i Elizabeth Taylor. - Były wielkimi aktorkami i niezwykłymi kobietami, a życie każdej z nich(...) obejrzeć można lub kupić pamiątki po legendarnych gwiazdach. Sama ma niemałą kolekcję gadżetów, albumów i książek związanych z aktorkami, których życiem i pracą się fascynuje. Ma też ogromny zbiór...

 • Lana Del Rey: Sensacyjny debiut

  "Born To Die" (premiera 27 stycznia 2012 roku) to tytuł debiutanckiej płyty Lany Del Rey, sensacji muzycznych blogów, która trafiła do szerokiej publiczności za sprawą piosenki "Video Games".

Wideo na temat: lana turner aktorka
 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Królewna Śnieżka

  Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins - córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki! Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za...