• Informacje na temat:

  lana turner aktorka

Artykuły na temat: lana turner aktorka
 • "Nie ma dzisiaj zbyt wielu pięknych aktorek"

  Laną Turner" - dodała. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Joan Collins tęskni za stylem Alexis

  ...- Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Podwójne urodziny 'desperatek'

  Obie są utalentowanymi aktorkami, obie znamy z serialu "Gotowe na wszystko", ale ich drogi na szczyt przebiegały bardzo odmiennie. Obie zaś w tym tygodniu są jubilatkami: Felicity Huffman 9 grudnia kończy 49 lat, natomiast koleżanka z planu, Teri Hatcher wczoraj obchodziła 47. urodziny.

 • Sharon Stone jako Lana Turner

  Sharon Stone najprawdopodobniej zagra hollywoodzką gwiazdę Lanę Turner, w przygotowywanej właśnie filmowej biografii amerykańskiego gangstera Johny Stampanato. Lana Turner znana jest przede wszystkim ze swej roli w filmie "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" Tay Garnetta. Aktorka zmarła pięć lat temu, w wieku 74 lat.

 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  ...pięknością. Nie jest ani Avą Gardner ani Laną Turner" - dodała Collins.

 • S. Stone wściekła na Zetę Jones

  Sharon Stone ( "Kasyno" ) jest wściekła, że hollywoodzką gwiazdę Lanę Turner zagra Catherine'a Zeta Jones ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ). Bohaterka "Nagiego instynktu" była pierwszą kandydatką do roli legendarnej aktorki, znanej przede wszystkim ze swej roli w filmie "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" Tay Garnetta z 1946 roku.

 • Napisała książkę o... hollywoodzkich gwiazdach

  .... ulubiona gwiazda serialowej Naomi z "Luck'a" Joan Crawford oraz Bette Davis, Lana Turner, Vivien Leigh i Elizabeth Taylor. - Były wielkimi aktorkami i niezwykłymi kobietami, a życie każdej z nich(...) obejrzeć można lub kupić pamiątki po legendarnych gwiazdach. Sama ma niemałą kolekcję gadżetów, albumów i książek związanych z aktorkami, których życiem i pracą się fascynuje. Ma też ogromny zbiór...

 • Lana Del Rey: Sensacyjny debiut

  "Born To Die" (premiera 27 stycznia 2012 roku) to tytuł debiutanckiej płyty Lany Del Rey, sensacji muzycznych blogów, która trafiła do szerokiej publiczności za sprawą piosenki "Video Games".