• Informacje na temat:

  lance armstrong sportowiec

Artykuły na temat: lance armstrong sportowiec
 • Lance Armstrong w teledysku nowej grupy Future User

  Niesławny kolarz Lance Armstrong wystąpił w klipie "Mountain Lion" zespołu Future User, za którym stoi Tim Commerford, basista Rage Against The Machine.

 • Sportowiec, bohater czy wielki oszust?

  Właśnie pojawił się zwiastun filmu "The Program", którego bohaterem jest jedna z największych legend kolarstwa i... dopingu, Lance Armstrong.

 • Sheryl Crow: Rozstanie z kolarzem

  Nieoczekiwanie wokalistka Sheryl Crow (44 l.) i słynny kolarz Lance Armstrong (35 l.) podjęli decyzję o rozstaniu. Ich związek był stawiany jako wzór, a para planowała ślub wiosną tego roku. Przypomnijmy, że artystka i sportowiec zaręczyli się we wrześniu 2005 roku.

 • Sheryl Crow: Oświadczyny na jeziorze

  Lance Armstrong, słynny amerykański kolarz, a prywatnie narzeczony piosenkarki Sheryl Crow, opowiedział o szczegółach zaręczyn pary. Doszło do nich na jeziorze, kiedy to w łodzi na której płynęli Sheryl i Lance zabrakło benzyny.

 • Matt Damon jako Lance Armstrong?

  W Hollywood rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii słynnego kolarza Lance'a Armstronga. W postać 34-letniego sportowca, który po wygranej walce z chorobą nowotworową przeszedł do historii wyścigu Tour de France jako jedyny, który wygrał go sześć razy z rzędu, wcieli się prawdopodobnie Matt Damon ( "Buntownik z wyboru" , "Utalentowany pan Ripley" , "Tożsamość Bourne'a" ).

 • Bradley Cooper jako Lance Armstrong?

  Lance Armstrong to jeden z najbardziej znanych sportowców na świecie. Jego osiągnięcia, a także dopingowe skandale, których był bohaterem, zainspirowały filmowców. W biografii amerykańskiego kolarza zatytułowanej "Red Blooded American" główną rolę zagra najprawdopodobniej Bradley Cooper.

 • Sheryl Crow komentuje doping Lance'a Armstronga

  Amerykańska piosenkarka Sheryl Crow, była partnerka kolarza Lance'a Armstronga, zabrała głos w sprawie przyjmowania przez sportowca niedozwolonych środków dopingujących.

 • Ben Foster zagra Lance'a Armstronga?

  Ben Foster wcieli się w znanego rowerzystę Lanca Armstronga w filmie biograficznym o kontrowersyjnym cykliście. Obraz wyreżyseruje Stephen Frears.

 • Sheryl Crow zaręczona?

  Kolarski mistrz Lance Armstrong (33 l.) zaręczył się z wokalistką Sheryl Crow (41 l.) - tak przynajmniej twierdzi plotkarski serwis "Pagesix.com". Para odmówiła skomentowania tych wiadomości.

 • Szczere wyznanie u Ophry Winfrey

  Lance Armstrong przerwie milczenie. Amerykański kolarz zdyskwalifikowany dożywotnio w październiku przyjął zaproszenie do wywiadu wystosowane przez gwiazdę telewizji - Ophrę Winfrey. Program zaplanowano na 17 stycznia.

Wideo na temat: lance armstrong sportowiec
 • Klitschko

  Pełnometrażowy dokument opowiada historię dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Witalija i Wladimira Kliczków. Mamy szansę podejrzeć życie wielkich mistrzów od stawiania pierwszych kroków w boksie w Związku Radzieckim. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową...