• Informacje na temat:

  lance bass

Artykuły na temat: lance bass
 • Lance Bass chce zostać ojcem!

  Homoseksualny wokalista Lance Bass (35 l.) marzy o byciu tatą.

 • Lance Bass, członek amerykańskiej grupy 'N Sync, robi wszystko co w jego mocy, aby znaleźć się w grupie wybrańców, którzy jesienią polecą na kolejny turystyczny lot w kosmos. Aby zwiększyć swoje szanse, zdecydował się nawet na operację serca.

 • Lance Bass wkrótce sfinalizuje swój związek!

  Lance Bass (35 l.), znany z popularnego kiedyś boysbandu 'N Sync, dopina już ostatnie szczegóły ceremonii ślubnej.

 • Lance Bass: Wierzę, że jednak polecę

  Lance Bass, amerykański wokalista pop, który od kilku miesięcy przygotowywał się do lotu na międzynarodową stację kosmiczną, wierzy, że jeszcze nie wszystko jest stracone. Członek popularnego boysbandu 'N Sync ma nadzieję, iż jednak uda mu się wsiąść do promu kosmicznego i uciec na chwilę z naszej planety.

 • Lance Bass z ‘N Sync bierze ślub ze swoim partnerem!

  Lance Bass (35 l.), znany z popularnego kiedyś boysbandu ‘N Sync, chce poślubić swojego partnera. Ceremonię chcą pokazać w telewizji!

 • Lance Bass skrytykowany

  Kapitan Jim Lovell, dowódca słynnego statku kosmicznego Apollo 13, skrytykował Lance'a Bassa, amerykańskiego wokalistkę, który stara się o możliwość lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Zdaniem kosmonauty to niesprawiedliwe, aby poleciał tam ktoś, kto trenował, podczas gdy zawodowi astronauci muszą na taką chwilę czekać czasami kilka lat.

 • Podczas gdy Justin Timberlake zajęty jest układaniem sobie życia z Britney Spears, a reszta grupy 'N Sync przebywa na wakacjach, Lance Bass jako jedyny członek tej amerykańskiej grupy, skupia się na pracy. Młody wokalista ma zamiar wzbogacić się na prowadzeniu własnej wytwórni Free Lance Entertainment.

 • Lance Bass poleci w kosmos

  To już wiadomość oficjalnie potwierdzona. 23-letni Lance Bass, członek amerykańskiej formacji 'N Sync, poleci w kosmos. Młody wokalista został oficjalnie wpisany na listę pasażerów kolejnego turystycznego lotu, który zaplanowano na jesień tego roku. Lance przyleciał już do Moskwy na kolejne badania, jednak przeziębił się i testy zostały odłożone do przyszłego tygodnia.

 • Lance Bass wciąż nie zapłacił

  Przygotowujący się do kosmicznej podróży Lance Bass, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, wciąż nie zapłacił należnej kwoty Rosyjskiej Agencji Kosmicznej (Rosawiakosmos), poinformował jej przedstawiciel. Mimo to Rosjanie wciąż nie wykreślili gwiazdora z listy pasażerów lotu, który ma się odbyć w październiku.

 • Lance Bass spróbuje jeszcze raz

  Lance Bass, amerykański gwiazdor muzyki pop i członek grupy 'N Sync, nie zraził się niepowodzeniem planów dotyczących wycieczki na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Zapowiedział, że jeszcze raz będzie się starał o wpisanie go na listę pasażerów promu kosmicznego na przyszłoroczny lot.