• Informacje na temat:

  lance bass producent

Artykuły na temat: lance bass producent
 • Lance Bass wciąż nie zapłacił

  Przygotowujący się do kosmicznej podróży Lance Bass, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, wciąż nie zapłacił należnej kwoty Rosyjskiej Agencji Kosmicznej (Rosawiakosmos), poinformował jej przedstawiciel. Mimo to Rosjanie wciąż nie wykreślili gwiazdora z listy pasażerów lotu, który ma się odbyć w październiku.

 • Lance Bass: Lecę w kosmos!

  Lance Bass, jeden z członków popularnego amerykańskiego boysbandu 'N Sync, w piątek, 31 maja, ujawnił, że uzyskał wstępną zgodę lekarzy na lot w przestrzeń kosmiczną. 23-letni wokalista przeszedł właśnie w Moskwie serię badań, które miały ostatecznie zadecydować o zakwalifikowaniu go do udziału w locie na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Jeśli tak się stanie, będzie pierwszą gwiazdą muzyki

 • Lance Bass nie poleci w kosmos

  Niezbyt przyjemną dla Lance'a Bassa wiadomość mieli we wtorek, 3 września, przedstawiciele rosyjskiej agencji kosmicznej Rosaviakosmos. Wygląda na to, iż wokalista popularnego amerykańskiego boysbandu 'N Sync nie poleci jednak w kosmos. Powodem decyzji jest niewywiązanie się przez niego z kontraktu, a konkretnie zaległości finansowe.

 • Jego partner jest żonaty

  Otwarcie przyznający się do swojego homoseksualizmu Lance Bass, były wokalista boysbandu 'N Sync, ma nowego partnera. Problem w tym, że jest on żonaty.