• Informacje na temat:

  lance henriksen

Artykuły na temat: lance henriksen
 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Obcy, Predator i Lance Henriksen

  Lance Henriksen ( "Szybcy i martwi" , "Krzyk 3" , serial "Millennium") jest piewszym wykonawcą obsadzonym w widowisku "Obcy kontra Predator" . Ceniony aktor charakterystyczny wcieli się w postać miliardera, który finansuje naukową wyprawę na Antarktydę. Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec października.

 • Lance Henriksen w NASA

  Lance Henriksen (" "Terminator" , "Obcy - Decydujące starcie", serial "Millenium") wziął udział w uroczystości wprowadzenia kolejnych astronautów do panteonu sław amerykańskiego programu kosmicznego. Aktor został zaproszony z racji występu w filmie "Pierwszy krok w kosmos" z 1983 roku, opisującego początki wielkiego przedsięwzięcia NASA. Przy okazji wspominał swoje spotkanie z kosmonautą Wallym

 • Lance Henriksen kontra Obcy i Predator

  Jak podała jedna z witryn internetowych, w niecierpliwie oczekiwanej produkcji "Obcy kontra Predator" w jednej z głównych ról będzie można zobaczyć Lance'a Henriksena ( serial "Millennium"), pamiętnego Bishopa z przeboju "Obcy - decydujące starcie" Jamesa Camerona.

 • Kultowy film ze Schwarzeneggerem

  We wtorek, 31 maja, Jedynka przypomni "Terminatora", kultowy film science fiction z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli tytułowej.

 • Apokalipsa według Stana Winstona

  Mistrz efektów specjalnych Stan Winston ( "Terminator 3" ) poinformował, że planuje przeniesienie na ekran gry "Four Horsemen of the Apocalypse". Artysta zaprojektuje również figurki jej bohaterów, które firma produkcyjna Winstona wprowadzi do handlu jeszcze w tym roku. Filmowiec opowiedział również o przygotowaniach do realizacji kolejnego sequela "Jurassic Park" dla Stevena Spielberga.

 • Hollywood jedzie do Sundance

  W czwartek, 15 stycznia, rozpoczął się 20. festiwal kina niezależnego w Sundance. Impreza, która odbywa się tradycyjnie w Park City w stanie Utah, ściągnęła już bądź ściągnie wkrótce wiele gwiazd Hollywood. Swoje przybycie zapowiedziało tak dużo znakomitości, że przedsięwzięcie zasłużyło sobie na miano "zachodniego festiwalu w Cannes".

 • "Obcy kontra Predator": Nowe szczegóły

  Paul W.S. Anderson ( "Resident Evil" ) ujawnił nowe informacje na temat przygotowywanego obrazu "Obcy kontra Predator" . Scenarzysta i reżyser w jednej osobie przysłał pięciominutowy materiał z przedprodukcji widowiska na konwencję fanów science-fiction w Los Angeles. Zdjęcia do filmu rozpoczną się 28 października w Pradze.