• Informacje na temat:

  łaniewska

Artykuły na temat: łaniewska
 • Katarzyna Łaniewska powitała prawnuka!

  Katarzyna Łaniewska (84 l.) i jej były mąż Ignacy Gogolewski (86 l.) po raz drugi zostali pradziadkami!

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • Katarzyna Łaniewska została prababcią!

  Wnuk Katarzyny Łaniewskiej (81 l.) spełnił jej marzenie o byciu prababcią!

 • "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz": Cyfra nic tu nie pomoże!

  O groźbie rozstrzelania przez BOR kierownika planu, błyskotliwym castingu na operatora kamery i krwawej jatce podczas kolaudacji opowiadali twórcy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" podczas cyfrowej premiery filmu Stanisława Barei. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Katarzyna Łaniewska cierpi po stracie ukochanego męża

  Tworzymy małżeństwo doskonałe - mówiła "Dobremu Tygodniowi" 3 lata temu Katarzyna Łaniewska (84 l.). - Mąż, choć oglądały się za nim kobiety, nigdy mi nie dał powodów do zazdrości, nie kłócimy się nawet przez telefon. Niestety, pan Andrzej Błaszczak zmarł na początku kwietnia. - Od dłuższego czasu chorował - zdradza znajomy pary. Aktorce trudno pogodzić się ze stratą, mąż był nie tylko...

 • Katarzyna Łaniewska: Kobieta z prowincji

  Ma wiele cech babci Józi, którą pokochali widzowie "Plebanii".

 • Katarzyna Łaniewska: Obiecałam, że będę się trzymać

  ...stronie Katarzyna Łaniewska urodziła się w Łodzi. Ojciec był społecznikiem. Zakładał spółdzielnie Społem. Mama Janina też miała w sobie gen działania. Była aktywna w ruchu kobiet, lidze tzw(...) radości i satysfakcji. Gdy na świecie pojawiły się dzieci Mateusz i Marek, powoli jej priorytety zmieniały się, aż rodzina osiągnęła wyłączność. Dziś pani Agnieszka jest babcią. Katarzyna Łaniewska...

 • Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Katarzyna Łaniewska, aktorka znana m.in. z serialu "Plebania", ma startować w Warszawie jako kandydatka PiS do Senatu - ujawnili politycy tego ugrupowania.

 • Grażyła Błęcka-Kolska i Katarzyna Łaniewska: Wsparcie w ważnej chwili

  Zagrały matkę i córkę. Stały się sobie bardzo bliskie. Katarzyna Łaniewska (85 l.) jest wdzięczna Grażynie Błęckiej-Kolskiej (56 l.) za pomoc.

 • Celebryci angażują się w kampanię

  Obywatele do Senatu liczą, że wyborców pomoże im zdobyć poparcie Jerzego Stuhra. SLD stawia na Stanisława Mikulskiego, odtwórcę roli Hansa Klossa. A PO tworzy komitet honorowy, ale na razie nie ujawnia nazwisk - informuje "Rzeczpospolita".

Zdjęcia na temat: łaniewska
Wideo na temat: łaniewska
 • "Komisarz Alex": Zwiastun 86. odcinka - "W ostatniej chwili"

  W domu Michała trwają gorączkowe przygotowania do uroczystości związanej z pięcioleciem pracy na służbie Alexa. Niespodziewanie Orlicz otrzymuje pilne wezwanie na miejsce zbrodni. Okazuje się, że ktoś zrzucił z wiaduktu młodego pielęgniarza jednego ze szpitali, Tomasza Rybarczyka. Komisarz i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie. Po rozmowie z przyjaciółką mężczyzny, Izą Łaniewską, odkrywają, że sprawa zabójstwa łączy się ze śmiercią pewnego dziennikarza. Wychodzi na jaw, że piszący o...

Dyskusje na temat: łaniewska