• Informacje na temat:

  lans biustem

Artykuły na temat: lans biustem
 • Marek Frąckowiak: Zapytali aktora, dlaczego nie ma dzieci. Zdobył się na szczerość!

  Marek Frąckowiak (66 l.) i Ewa Złotowska (69 l.) są razem od wielu lat. Para nie doczekała się jednak potomstwa. Magazyn "Dobry Tydzień" zapytał aktora wprost: dlaczego?

 • "Podmiejski czyściec" na Comedy Central

  21 marca stacja Comedy Central wyemituje premierowe odcinki serialu "Podmiejski czyściec" opowiadający o ojcu i dorastającej córce, którzy przeprowadzają się amerykańskie przedmieścia.

 • Wierzbicka nadal pali marihuanę?

  ..." - wyznała w wywiadzie dla "Życia na Gorąco". Czy teraz Wierzbicka zaangażuje się w popieranie ustawy o legalizacji marihuany? Doradzamy lans na Marszu Wolnych Konopi!  

 • Patrycja Pająk uczy się śpiewać

  Celebrytka Patrycja Pająk chce zostać piosenkarką i rozpoczęła pracę nad debiutancką płytą. Dotychczas 20-latka zajmowała się głównie modelingiem i pozowaniem do zdjęć dla tabloidów.

 • .... Każdy sposób na lans jest dobry, ale żeby promować się na gów... Kto jest ojcem dziecka Kaczyńskiej? Córka prezydenckiej pary podobno rozwodzi się z Marcinem Dubienieckim - będzie to już jej drugie(...) Rosnowska przybrała pseudonim Gwiazdka tvn-owskiego serialu na potrzeby funkcjonowania w show-biznesie przyjęła panieńskie nazwisko babci. Podobno chciała uniknąć podejrzeń, że chce się wylansować na...

 • Rozwód coraz bliżej?

  Demi Moore jest już po pierwszych konsultacjach z prawnikami w sprawie rozwodu. Gwiazda Hollywood jest ponoć zdruzgotana doniesieniami o zdradach jej męża, Ashtona Kutchera.

 • Będzie rozwód!?

  ...w imprezie, zdradziła: "Kiedy tam weszłam, moim oczom ukazała się cała rzesza blondynek z dużym biustem. Alkohol lał się strumieniami". Megan McNutt, kolejna z osób obecnych wówczas w apartamencie gwiazdora...

 • AC/DC: Bardzo głośny fajerwerk

   AC/DC przyjeżdżają do Polski raz na 20 lat. Może stawiają na jakość, nie na ilość? Bo chyba nie sposób znaleźć fana Australijczyków, który z czwartkowego koncertu na warszawskim Bemowie wychodziłby niezadowolony.

 • Grzeszczak: Nie potrafię nasycić się sukcesem

  Kim jest piosenkarka, której płyty sprzedają się w Polsce lepiej niż krążki Adele czy Björk? Sylwia prawie nie udziela wywiadów, ale dla SHOW zrobiła wyjątek.​

 • Wulgarny, obsceniczny, szalony

  "Niekontrolowany, wulgarny, obsceniczny, agresywny i szalony. Tę konwencję trzeba kupić w całości - 'Adrenalina 2' potrafi dostarczyć sporo rozrywki" - przekonuje Jakub Demiańczuk na łamach "Dziennika". Odpowiada mu Paweł T.Felis z "Wyborczej", nazywając film duetu Neveldine-Taylor "mistrzowskim w swej głupocie produkcyjniakiem".

Wideo na temat: lans biustem
 • Królewna Śnieżka

  Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins - córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki! Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.