• Informacje na temat:

  lans gwiazd

Artykuły na temat: lans gwiazd
 • Lans

  ...gwiazd. Kiedy dowiadują się, że Anka otrzymała zaproszenie na imprezę, na której będzie mnóstwo osobistości z pierwszych stron gazet, zamierzają zrobić wszystko, żeby tylko się na niej znaleźć.

 • FKA Twigs, Sam Smith czy Lana Del Rey? Kto zaśpiewa dla Bonda?

  Wydało się, że temat nowej piosenki do filmu o Jamesie Bondzie zostanie wkrótce zamknięty ze względu na przewijające się informacje o propozycji dla Lany Del Rey. Nic bardziej mylnego. Na giełdzie pojawiły się nowe nazwiska.

 • Agata Kulesza: Gdybym szybko została gwiazdą, dziś byłabym pustą lalą!

  Kulesza. Jej życie zmieniło się diametralnie, od kiedy wygrała "Taniec z gwiazdami". Była pierwszą uczestniczką, która swoją wygraną − porsche warte 250 tysięcy − przekazała na cele charytatywne. Stała się(...). Dziś cieszy się, że sukces zawodowy przyszedł późno. − Gdybym tuż po szkole stała się gwiazdą, może dziś byłabym pustą lalą, pogubioną w życiu - śmieje się. *** Zobacz więcej materiałów...

 • "Nie-winne pogawędki": Stanley Tucci gawędzi z gwiazdami Hollywood

  Steve Buscemi, Julianne Moore, Jennifer Coolidge i Nathan Lane - oto jedynie część gwiazd z talk show "Nie-winne pogawędki", który będzie można obejrzeć od 14 stycznia w Kuchni+, autorskim kanale platformy nc+. Będzie to polska premiera telewizyjna.

 • Lans

  ...plotkarskie i komentują życie znanych osób. Gdy okazuje się, że Anka otrzymała zaproszenie na bardzo znaną imprezę z samymi top gwiazdami, dziewczyny są w stanie wszystko zrobić i oddać, aby się tam...

 • Shawn Mendes: Internetowa gwiazda z muzycznymi zapędami

  Jego kariera eksplodowała w 2013 roku dzięki kilkosekundowym filmikom. Dzięki nim zainteresował miliony nastolatków swoim talentem. Na początku 2015 roku nie musi martwić się ani o puste sale koncertowe (bilety na koncerty Mendesa wyprzedają się na pniu), ani o brak fanów. Tych bowiem, bardzo oddanych swojemu idolowi, przybywa w błyskawicznym tempie.

 • Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

  ...być piękne! Te gwiazdy z pewnością nie wstydzą się swojego wyglądu!

 • Walka o grube miliony, czyli artyści kłócą się o kasę

  Konflikty na linii wytwórnia - artysta są w show-biznesie na porządku dziennym. Najczęstszym powodem sporów są pieniądze. A gdy mówimy o dużych nazwiskach, to w grę wchodzą grube miliony.

 • "House of Cards": Greg Kinnear i Diane Lane w obsadzie

  ...prace na planie szóstego sezonu po amerykańskim święcie Dziękczynienia, a później po ósmym grudnia. W październiku bieżącego roku Anthony Rapp ("Star Trek: Discovery") oskarżył gwiazdę "House of Cards...

 • James Marsden słono płaci za zdradę

  "Z całego Hollywood ten gość ma najbardziej przerąbane!" - żartował z Jamesa Marsdena amerykański bloger. "W 'Supermanie' Lois Lane rzuciła go, dla wiadomo kogo, zaś w 'X-Men' kobietę odbił mu Wolverine. A jak już zagrał prezydenta w 'Kamerdynerze', to oczywiście był nim JFK i od razu dostał kulkę. Czy może być gorzej?". Fabuła elektryzującego thrillera "Loft" przynosi twierdzącą odpowiedź i sprawia, że aktor znów ma się czego obawiać!

Wideo na temat: lans gwiazd
 • Jak gwiazdy spędzają andrzejki?

  Paulina Chruściel (35 l.) oraz Julia Kamińska (28 l.) opowiedziały, jak spędzają andrzejki. Serialowa "Singielka" przyznała, że praca w teatrze spowodowała, że na przesądy patrzy w trochę inny sposób. Zamiast lania wosku, aktorka woli usiąść i zastanowić się nad swoim życiem. Julia Kamińska wyznała, że jako dziecko w ramach zabawy wróżyła sobie z koleżankami. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: lans gwiazd