• Informacje na temat:

  lans na pokazie

Artykuły na temat: lans na pokazie
 • Ostałowska z synem na pokazie mody dla puszystych!

  ...sobą występy w "M jak miłość", gdzie od lat grywa jego mama. Hubert ma zapewne apetyt na więcej, a do tego potrzebny jest lans na ściankach, gdzie być może wypatrzy go jakiś filmowy producent. Ostatnio Dominika i Hubert pojawili się razem na pokazie mody Vittoria Giovani, producenta odzieży dla puszystych! "Od ponad 20 lat szyjemy ubrania w dużych rozmiarach. Oferujemy sukienki dla puszystych...

 • Lana Del Rey jako biblijna Ewa (wideo "Tropico")

  Amerykańska piosenkarka Lana Del Rey zaprasza w tropiki. W krótkometrażowym filmie "Tropico", nakręconym jako jeden długi teledysk do piosenek z minialbumu "Paradise" gwieździe towarzyszy Shaun Ross, pierwszy w historii model-albinos.

 • "Gotowe na wszystko": Miss wśród gosposiek

  Ulubiona „gotowa na wszystko" z Wisteria Lane długo szukała swojego miejsca na ziemi. Proces ten często nie był ani łatwy, ani przyjemny. Zawsze jednak wychodziła z niego obronną ręką – dzięki pomysłowości, poczuciu humoru i ciętej ripoście.

 • Lana del Rey będzie również modelką

  27 stycznia ukaże się na świecie oczekiwany debiutancki album amerykańskiej sensacji ostatnich miesięcy, Lany del Rey. Ale to nie koniec przełomowych wydarzeń w jej karierze.

 • Woliński: Nie pozwolę córce zostać modelką!

  "Ciężko pracuję, buduję Oliwii zaplecze finansowe, by nie musiała zarabiać jako nastoletnia modelka, uczyć się między pokazami, samotnie podróżować po świecie" - mówi projektant Dawid Woliński .

 • I po Castle Party

  14. edycję festiwalu Castle Party można uznać za bardzo udaną, mimo, że pogoda nie sprzyjała zabawie. Od soboty, 28 lipca, w Bolkowie nieustannie lało.

 • Pomponik w pigułce!

  ...apetyt na więcej, a do tego potrzebny jest lans na ściankach, gdzie być może wypatrzy go jakiś filmowy producent.  Ostatnio Dominika i Hubert pojawili się razem na pokazie mody Vittoria Giovani...

 • Filmowe Andrzejki na Białymstoku

  Dla wszystkich kinomaniaków, nietypowa propozycja na spędzenie andrzejkowego wieczoru. Zamiast lania wosku, film z muzyką na żywo. "Trzy wieki", gdzie Buster Keaton udowadnia, że miłość trwa wiecznie.

 • Herbuś zmęczona lansem!

  ...tłumaczy jednak, że nie o sam lans jej chodzi, a raczej o utrzymanie dobrych relacji z innymi celebrytami i projektantami. "Będąc na imprezie, wspieram ją swoją obecnością. Pojawienie się na pokazie...

 • "Miasto 44": Miłość w czasach apokalipsy!

  Muzyka Lany Del Rey w zwiastunach, efekty specjalne współpracownika Petera Jacksona i Christophera Nolana, wielomilionowy budżet, tysiące statystów i osób zaangażowanych. Wszystko to czyni z "Miasta 44" produkcję o niespotykanym dotąd w Polsce rozmachu.

Wideo na temat: lans na pokazie
 • Kamila Szczawińska: Moja skóra pod oczami była pozrywana do krwi!

  Kamila Szczawińska opowiedziała o kulisach pracy w modelingu. Szczerze przyznała, że w swoim najlepszym sezonie musiała zaliczyć po kilka pokazów dziennie! "To był szalony czas, czasem 5-6 pokazów dziennie. Ja wbiegałam, dziewczyny stały już ubrane. Nie byłam czasem umalowana, bo zbiegałam z innego pokazu, miałam skórę pod oczami pozrywaną do krwi, bo od zmywania makijażu płakałam. Gdy ktoś mi zmywał makijaż, to był ból jak lanie alkoholu na ranę. To był moment, w którym czułam, że nie dam...

 • Królewna Śnieżka

  Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins - córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki! Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

Dyskusje na temat: lans na pokazie
 • Re: Waldemar Goszcz: Śmierć przyszła zbyt wcześnie

  Lans na śmierci ojca - słabe! Córka studiuje na prywatnej uczelni - cóż żaden wyczyn- każdy może studiować na prywatnej uczelni jeśli go stać, wzięła udział w pokazie Zienia - kolegi mamy a piszą o tym chyba 10 raz!