• Informacje na temat:

  łapicki chrząszczewska

Artykuły na temat: łapicki chrząszczewska
 • Andrzej Łapicki: Niezapomniany mistrz teatru i kina

  Odszedł ostatni z wielkich, niedościgniony wzór dla innych artystów - tak o śmierci Andrzeja Łapickiego (†88 l.) cztery lata temu informowały wszystkie gazety w kraju.

 • Romans Andrzeja Łapickiego wyszedł na jaw dopiero po jego śmierci. Co na to Kamila?

  Pierwsze małżeństwo Andrzeja Łapickiego (†97) przetrwało ponad pół wieku. Duża w tym zasługa jego żony, która przez palce patrzyła na związki aktora z innymi kobietami...

 • Łapicki przed śmiercią chciał się rozwieść?!

  ...głos Kamili. "Ona na niego krzyczała" - mówi nam jeden z sąsiadów. Tę cechę charakteru Kamili Łapickiej mógłby potwierdzić jej ojciec, Wojciech Mścichowski. O swojej trudnej relacji z córką opowiedział trzy lata temu we wstrząsającej rozmowie z dziennikarką tygodnika "Rewia". Po ślubie z Kamilą Andrzej Łapicki sporządził testament. Zapisał żonie mieszkanie, bo chciał zabezpieczyć ją na wypadek swej...

 • Ona ma 25 lat, on 85. Właśnie się pobrali!

  Polski aktor i reżyser teatralny, Andrzej Łapicki, od niedawna jest mężem młodziutkiej Kamili. Różnica wieku, 60 lat, jak widać, nie jest przeszkodą do szczęścia.

 • Andrzej Łapicki: Ostatni z wielkich

  Andrzej Łapicki - aktor i reżyser, pamiętny Pietuch w "Salcie" i Andrzej w "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego oraz Poeta w "Weselu" i reżyser we "Wszystko na sprzedaż" - nie żyje. Zmarł w sobotę, 21 lipca, nad ranem. Miał niespełna 88 lat.