• Informacje na temat:

  łapicki i jego dzieci

Artykuły na temat: łapicki i jego dzieci
 • Zuzanna Łapicka-Olbrychska wydaje zapiski ojca. Są bardzo osobiste

  ..., w którym Andrzej Łapicki grał sceny erotyczne, po prostu nie szła do szkoły. Nie chciała wysłuchiwać komentarzy od innych dzieci. Wiedząc o tym, mama wypisywała jej usprawiedliwienie: "Zuzia jest(...) Weronika doradziła mi, żebym na zbyt szczegółowe pytania odpowiadała: "Arystokracja nie mówi, który organ" - uśmiecha się.  Dzieciństwo spędziła na warszawskim Mokotowie. Jej rodzice, Zofia i Andrzej Łapiccy...

 • Pogrzeb Tadeusza Konwickiego

  Tadeusz Konwicki został w czwartek, 15 stycznia, pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Żegnamy człowieka, który sam o sobie mówił, że zawsze był w drodze. Trochę tak jak całe jego pokolenie z Wilna" - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas pogrzebu pisarza.

 • Kamila Mścichowska i Andrzej Łapicki: Ich uczucie zdziwiło wszystkich!

  ...wniosła do jego egzystencji życie. Choć od razu powiedziała mu, że nie umie i nie lubi gotować. (...) Małżeństwo z Kamilą Andrzej Łapicki nazywał samobójczym krokiem. Było w tym trochę ironii, bo(...) nerek). Kamila troskliwie się nim opiekowała. Odebrała go ze szpitala. Wrócili do domu. Aktor zmarł we śnie 21 lipca 2012 roku. Na pogrzebie Kamila siedziała w pierwszym rzędzie obok jego dzieci. Kilka...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • Ewa Wiśniewska i Andrzej Łapicki: Co naprawdę ich łączyło?

  Zachwyciła go połączeniem niewinności i magnetycznego seksapilu. Usiłował ją zdobyć, jednak ona postanowiła ostudzić jego zapędy. Zrobiła to w dość osobliwy sposób...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Łapicki: Adopcji nie będzie

  Andrzej Łapicki zdecydowanie dementuje doniesienia o tym, że wraz z żoną stara się o powiększenie rodziny.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Łapicka uciekła ze stypy

  ...28-letnia wdowa po Andrzeju Łapickim na stypie wytrzymała zaledwie pięć minut. Zamiast wspominać męża... spotkała się na kawie z koleżanką.

 • Sylwester Chęciński obchodzi 85. urodziny

  Sylwester Chęciński, reżyser takich filmów jak "Sami swoi", Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane", kończy w czwartek, 21 maja, 85 lat.

Zdjęcia na temat: łapicki i jego dzieci