• Informacje na temat:

  largo winch serial

Artykuły na temat: largo winch serial
 • "Zasada przyjemności": Trzy miasta, jedna sprawa

  ...​Nowy serial stacji Canal+ to mroczny thriller, w którym śledztwo prowadzone jest równolegle w Warszawie, Odessie oraz Pradze. Produkcja imponuje rozmachem, ma znakomitą obsadę i jest nieprzewidywalna.

 • Kariera Rosati wreszcie ruszy z miejsca?

  Weronika wyprowadziła się od rodziców i nawiązała współpracę z profesjonalną agencją aktorską. Efektem tego jest występ w filmie "Largo Winch 2" u boku samej Sharon Stone. Ale dopiero jesienią Rosati będzie naprawdę zapracowana. Po wakacjach wystąpi w serial u "Dama Pikowa", następnie - znowu w USA - zagra z Garym Oldmanem w filmie "Criminal Empire for Dummy's. Po powrocie czeka na nią główna...

 • Rosati u boku Dustina Hoffmana

  - Teraz kręcę serial dla HBO. To drobna rola u boku Dustina Hoffmana - ujawniła Weronika Rosati, którą niedługo będziemy mogli oglądać w hollywoodzkim hicie "Largo Winch 2".

 • Nowe seriale na Nowy Rok

  Sensacja, kryminalne zagadki, kosmiczne tajemnice i humor zdominują akcję nowych seriali , których premierowe odcinki zobaczymy w telewizji w styczniu 2010 roku.

 • Sąd przesłuchiwał Weronikę Rosati

  19 lutego zapadnie wyrok w cywilnym procesie o ochronę dóbr osobistych, jaki aktorka Weronika Rosati wytoczyła za książkę reżysera Andrzeja Żuławskiego pt. "Nocnik".

 • Sąd odrzuci pozew Rosati?

  Adwokaci reżysera Andrzeja Żuławskiego oraz wydawcy jego książki pt. "Nocnik" chcą odrzucenia pozwu aktorki Weroniki Rosati, która poczuła się dotknięta tą publikacją. Sąd, który zakazał już rozpowszechniania książki, w piątek zdecyduje, czy odrzucić pozew.

 • Epizody Weroniki Rosati

  Co prawda Weronika Rosati ma już na filmograficznym koncie ekranowe epizody u boku hollywoodzkich gwiazd: Michaela Madsena i Sharon Stone, jednak wystarczy pobieżny rzut oka na jej dotychczasowe aktorskie dokonania, by obnażyć całkowity brak kinowego doświadczenia wschodzącej gwiazdy polskiego kina.

 • Rosati w sądzie z Żuławskim

  Książka Andrzeja Żuławskiego "Nocnik" jest powieścią udającą dziennik, a nie dziennikiem udającym powieść; nie można utożsamiać autora z narratorem, ani postaci z żywymi osobami - mówiła w sądzie biegła w procesie wytoczonym Żuławskiemu przez Weronikę Rosati.