• Informacje na temat:

  larry david zdjęcia

Artykuły na temat: larry david zdjęcia
 • "Dallas": Pionierzy opery mydlanej

  ...). 357 epizodów stworzyło 14 sezonów, emitowanych aż do 1991 r. Po sukcesie "Dallas" David Jacobs (twórca serialu), wrócił do swojego pierwotnego pomysłu i wykorzystał go, tworząc spin-off "Dallas(...) i jego rodziny. Zdjęcia do pierwszych pięciu odcinków powstawały na prawdziwym ranczo w Teksasie, Cloyce Box. Później zamieniono je na inne - Southfork. Od kolejnej serii większość zdjęć, z uwagi na koszty...

 • Albert Maysles nie żyje

  Albert Maysles, jeden z najwybitniejszych amerykańskich dokumentalistów, nie żyje - poinformowała za pośrednictwem Facebooka firma dystrybucyjna The Criterion Collection. Artysta zmarł w wieku 88 lat.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  .... Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu "Bracia i siostry". Prywatne, od czerwca 2010 roku, jest żoną aktora Harrisona Forda, z którym wychowuje adoptowanego synka Liama. Robert Downey Jr., czyli Larry Paul(...) Bruno Mussolini w serialu "Mussolini: Historia nieznana". Później, w 2000 roku, dołączył do obsady "Ally McBeal" i brawurowo zagrał prawnika, Larry’ego Paula. Za tę kreację otrzymał Złoty Glob...

 • Crispin Glover o "Hiszpance"

  Widzów czeka świetna zabawa, ale najlepiej, jeśli nie będą wcześniej wiedzieli, o czym jest ten film - tak "Hiszpankę", nową produkcję Łukasza Barczyka, promuje odtwórca jednej z głównych ról, popularny amerykański aktor Crispin Glover.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Otwarto muzeum Jamesa Deana

  W mieście Gas, w stanie Indiana, otwarto niedawno muzeum poświęcone legendzie hollywoodzkiego kina - Jamesowi Deanowi ( "Buntownik bez powodu" , "Na wschód od Edenu", "Olbrzym" ). David Loehr, kurator muzeum, wierzy, iż The James Dean Memoral Gallery przyciągnie do miasta rzesze fanów aktora. Dean zginął w wieku 24 lat, kiedy jego kariera była w pełnym rozkwicie.

 • William H. Macy z komórką

  William H. Macy ( "Fargo" , "Welcome to Collinwood" ) najprawdopodobniej zagra w filmie "Cellular". Aktor pojawi się na planie obok Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ). "Cellular" to opowieść o porwanej kobiecie, której życie uratować może przypadkowa rozmowa telefoniczna. W obrazie wystąpi także Chris Evans ( "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" ).

 • Potwór Jana De Bonta

  Jan De Bont ( "Speed - Niebezpieczna prędkość" , "Twister" , "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) zajmie się reżyserią filmu "Meg", powstającego w oparciu o debiutancką powieść Steve'a Altena, "Meg - potwór z głębin". Mrożąca krew w żyłach historia opowiada o prehistorycznym rekinie z gatunku uważanego powszechnie za wymarły.

 • Rozdano brytyjskie Oscary!

  Tak jak oczekiwano, film "Jak zostać królem" zdobył w niedzielę, 13 lutego, wieczorem najwięcej tegorocznych nagród Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej - BAFTA, w tym w najważniejszych kategoriach: za najlepszy film i pierwszoplanową rolę męską.

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Poznaliśmy nominacje do najważniejszej brytyjskiej nagrody przemysłu kinowego BAFTA (British Academy of film and Television Art). Aż 10 nominacji otrzymał film Fernando Meirellesa "Wierny ogrodnik" . Nominację w kategorii "film animowany" otrzymał Tomasz Bagiński za "Sztukę spadania" .

Wideo na temat: larry david zdjęcia
 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...