• Informacje na temat:

  lars ulrich perkusja

Artykuły na temat: lars ulrich perkusja
 • Metallica po raz pierwszy: było nerwowo

  "The Young Metal Attack" - głosił napis na plakacie reklamującym pierwszy koncert Metalliki. Historyczny występ późniejszej legendy thrash metalu odbył się 30 lat temu, 14 marca 1982 roku.

 • Najbogatsi perkusiści

  Opublikowano zestawienie najbardziej majętnych perkusistów muzyki rozrywkowej.

 • Jason Newsted i dwa świry z Metalliki

  "Dwoma kontrolującymi wszystko świrami" określił Jason Newsted swoich byłych kolegów z grupy Metallica, Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha, w rozmowie z dziennikarzem stacji MTV. Basista nie powiedział niczego złego na Kirka Hammetta, który gościnnie zagrał na płycie Echobrain, nowego zespołu Jasona.

 • Metallica z Lombardo i Jordisonem!

  Fani Metalliki, którzy przybyli do angielskiego Donington w niedzielę, 6 czerwca, mieli okazję obejrzeć absolutnie wyjątkowy koncert swoich ulubieńców. Za zestawem perkusyjnym nie siedział bowiem Lars Ulrich, który wcześniej trafił do szpitala, lecz Dave Lombardo z grupy Slayer, Joey Jordison ze Slipknot i Flemming Larsen, techniczny bębniarza Metalliki.

 • Angel Witch wraca!

  Na początku stycznia bieżącego roku fani nowej fali brytyjskiego heavy metalu smucili się na wieść, że grupa Angel Witch nie powróci już na scenę. Obecnie pewne jest jednak, iż Angel Witch zagra koncerty, a w składzie zespołu znajdzie się Kevin Heybourne, jego gitarzysta i główny kompozytor.

 • Metallica: 20. rocznica śmierci basisty

  W środę, 27 września, przypada 20. rocznica tragicznej śmierci Cliffa Burtona, ówczesnego basisty Metalliki. Muzyk zginął w wypadku busa, którym thrashmetalowa formacja wracała z koncertu w szwedzkim Sztokholmie. W sobotę, 30 września, w miejscowości Ljungby, w pobliżu miejsca tragedii, odbędzie się wspomnieniowa impreza.

 • Napędzane muzyką widowisko 3D

  Już pod koniec września fani zespołu Metallica oraz wielbiciele wielkich widowisk w 3D będą mieli szansę obejrzeć film w reżyserii Nimróda Antala "Metallica Through the Never".

 • Metallica gdy gasną reflektory

  Środowy koncert wielkiej czwórki thrash metalu na warszawskim Bemowie zwieńczy występ Metalliki. Amerykański zespół to nie tylko miliony sprzedanych płyt i utwory, które przeszły do historii. To również czterech niezwykłych, pełnych pasji facetów. Kim są, gdy schodzą ze sceny?